Kryzys 2020. Od. #88 Złoto: ostatnia okazja?

GWIAZDKA JUŻ ZA 7 TYGODNI. Idealnym PREZENTEM DLA NAJMŁODSZYCH są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, „Złoty interes Zosi”, oraz nowość, baśń rycerska pt. „Pakt ze smokiem”, oraz opowieść o przedsiębiorczym szewcu, „Skarby księcia Sławomira”!

Opis filmu:

Po raz kolejny, banksterzy i Wielki Reset chce nas przestraszyć. Temu właśnie służą akcje bezczelnego ustawiania rynku metali szlachetnych. Po raz kolejny rzucili na rynek papierowe złoto, tym razem aż 7,5 mln uncji papierowego złota, mamiąc niezorientowanych, że złoto jest w niełasce. Nie wierzcie w to. Gdyby tak było, nie ryzykowaliby straty, bo przecież każda taka próba fałszowania rynku kosztuje ich miliony dolarów. Złoto jest w przededniu skoku, który dla jego posiadaczy będzie nie tylko środkiem do przeżycia, walki z inflacją, pokonywania kryzysu, ale co ważne, będzie w stanie obalić Wielki Reset i odmienić ponury scenariusz jaki nam szykują psychole spod szyldu forum gospodarczego, Zielonego Ładu, depopulacji i innych szaleństw. Przypominam: jeszcze jest czas. Nie wierzcie bankom, bankierom i rządzącym nimi politykom. Jeśli zdążymy, ich plany się nie spełnią. Wszystko w naszych rękach. Twórzmy własne banki centralne, jak mówiłem prawie rok temu.

Zachęcam do nawiązania kontaktów BIZNESOWYCH z rynkami Afryki. Dobrą okazją do tego może być aplikacja internetowa: African Mall (AM): w języku angielskim africanmall.app. AM to bardzo korzystna alternatywa zwłaszcza dla drobnych inwestorów, już od 4-5 tys. PRZY OPROCENTOWANIU do 5 – 6 procent. w skali rocznej. TO NIE JEST PIRAMIDKA!

Osoby zainteresowane usługami wybitnego kradiologa i angiologa dr. Macieja Mąkowskiego z Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń UNICARDIA w Krakowie (ul. Kluczborska 15) proszone są o kontakt bezpośredni z kliniką: unicardia.pl – tel. 12- 626-0808.

Nie zapomnijcie Państwo kliknąć na łapkę we górę, a potem w DZWONECZEK. Dziękuję za 20 tysięcy subskrypcji. Liczę na dalsze wsparcie.

Takim wsparciem może być zakup moich książek o tzw. wielkim świecie, zwłaszcza, że wyjazdy zagranicę są dziś mocno utrudnione. Dlatego polecam lekturę: „Reisefieber”, oraz „Od Tater do Andów”, czytając je będziecie podróżować szlakami, po których ja się przez ostatnie 20 lat poruszałem.

Udzielam nieodpłatnych PORAD FINANSOWYCH. Jeśli ktoś takiej rady potrzebuje, może złożyć DONACJĘ na rzecz Fundacji, Instytut Carla Mengera, która nasz kanał sponsoruje. Wpłaty „co łaska” proszę przelewać na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154

Doświadczony start-up technologiczny, w fazie skalowania biznesu szuka inwestorów i mentorów. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt na Skype: janfijor.

Strona na Facebooku: ► https://www.facebook.com/Milion-plus-Blog-Janka-Fijora-906122692858267

Tags: BTC, inflacja, papier, złoto

Related Posts

Previous Post Next Post

Comments

  • Miroslaw
  • 27 listopada 2021
  Odpowiedz

  Co Pan mysli o cryptowalutach opartych na złocie? jak PAXG? warto je mieć w portfelu?

 1. Odpowiedz

  Czy co działa? Blog działa, chociaż mało osób zagląda.

 2. Odpowiedz

  Nie znam konkretnie tego produktu, ale znam tę ideę. Myślę, że leży ona u podstaw
  e-yuana. Waluta cyfrowa działająca w standardzie złota. To jest dobry pomysł, gdyż podstawowym niebezpieczeństwem
  kryptowalut jest to, że – przy braku kontroli ich podaży – staną się z czasem gorszą formą fiat.
  Backup w postaci GLD/SLV jest kotwicą podaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares