Jak zbudować biznes: Witkowicz radzi Zawiszy cz. I

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. Pogłębiający się kryzys gospodarczy i rosnąca inflacja to okazja do lokowania gorącej gotówki na rynku metali szlachetnych Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

OP[IS FILMU:

Doświadczenie uczy, że w sytuacjach trudnych, kryzysowych osoby posiadające własną firmę, pracujące na swoim mają się znaczenie lepiej niż pracownicy najemni. Zaprosiłem zatem do programu znanego przedsiębiorcę amerykańskiego, Tada Witkowicza (umieścił na giełdzie NASDAQ dwie firmy: Artel oraz Cross Comm, trzecią, Adlex, sprzedał zanim weszła na giełdę), aby doradzał szesnastoletniemu Erykowi Zawiszy, który właśnie przygotowuje się do budowy swojej firmy. Witkowicz tłumaczy jakich błędów nie popełniać i jakich zasad warto się trzymać. Oto Część I serii ich rozmów. Wierzę, że uwagi tak doświadczonego przedsiębiorcy, i pytania początkującego przydadzą się nam wszystkim, pomagając w przemyśleniu własnej drogi w biznesie.

Osoby zainteresowane usługami wybitnego kardiologa i angiologa, dr. Macieja Mąkowskiego z Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń UNICARDIA w Krakowie (ul. Kluczborska 15) proszone są o kontakt bezpośredni z kliniką: unicardia.pl – tel. 12- 626-0808.

Nie zapomnijcie Państwo kliknąć na łapkę we górę, a jeśli chcecie akurat w dół, to, proszę, napiszcie dlaczego.

Tym wszystkim, którzy chcą nas wesprzeć polecam zakup moich książek o tzw. wielkim świecie, zwłaszcza, że wyjazdy zagranicę są dziś mocno utrudnione. Dlatego polecam lekturę: „Reisefieber”, oraz „Od Tater do Andów”, czytając je będziecie podróżować szlakami, po których ja się przez ostatnie 20 lat poruszałem.

Udzielamy nieodpłatnych rad finansowych. Jeśli ktoś takiej rady potrzebuje, niech złoży donację na rzecz Fundacji, Instytut Carla Mengera, która nasz kanał sponsoruje. Wpłaty „co łaska” proszę przelewać na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154

Idealnym prezentem dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, „Złoty interes Zosi”, oraz nowość” pouczająca baśń rycerska pt. „Pakt ze smokiem”!

Wspominajcie Państwo o naszym kanale znajomym i nieznajomym!

Dodatkowo, strona Facebook: ► https://www.facebook.com/Milion-plus-Blog-Janka-Fijora-906122692858267

WYŁĄCZ TELEWIZOR, WŁĄCZ MYŚLENIE – – – – Materiały prezentowane na tym kanale nie stanowią analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

 

Tags: Kryzys2020, NASDAQ, samozatrudnienie, Witkowicz

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares