Komu potrzebna jest nowa pandemia?

Zadbajcie o edukację swoich dzieci i wnuków. Uzupełnijcie wiedzę swych milusińskich o znajomość gospodarki, finansów i przedsiębiorczości. Żeby w swym dorosłym życiu nie musiały – jak wielu z nas – liczyć na laskę i niełaskę cynicznych polityków, protestować, poddawać się niechcianym eksperymentom medycznym, oddawać połowy swego dochodu i drżeć o to, aby drugiej połowy nie zabrał im fiskus czy inny poborca haraczu.

Odpowiedzią na chłam amerykańskich książek dla dzieci są pięknie wydane przedsiębiorcze bajki i baśnie książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Pytajcie o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść o inflacji z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, „Złoty interes Zosi”, baśń rycerska „Pakt ze smokiem”, opowieść o przedsiębiorczym szewcu, „Skarby księcia Sławomira”, „Finansowe przygody Bobra Antosia” i ostatnia, książka młodego przedsiębiorcy Eryka Zawiszy, lat 17, skierowana do nastolatków pt. JAK ZARABIAĆ W MŁODYM WIEKU (seria BIZNES dla NASTOLATKÓW). Profil na FB: Akademia Młodych Milionerów.

Opis filmu:

Banksterzy w USA, UE, czy Japonii zorientowali się, że obecna polityka monetarna nie poradzi sobie z inflacją. Dlatego po paru miesiącach machania szabelką zaczynają brnąć w to, co doprowadziło świat do kryzysu: pogłębianie inflacji, zamiast walki z nią. W związku rządy Zachodu ( NBP jest swego rodzaju wyjątkiem) na czele z WEF coraz głośniej proroczy o możliwości wprowadzenia kolejnej pandemii. Czy potwierdzi się scenariusz z 2020 roku, gdy lockdowny i obostrzenia stały się elementem polityki gospodarczej i monetarnej świata? W nagraniu omawiam implikacje i skutki tego pomysłu.

 

Tags: Akademia Młodych Milionerów, EBC, FED, NWO, pandemia, WEF

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

0 shares