Kryzys 2020. Argumenty w dyskusji (1)

Przedstawiam nową strategię dyskutowania z przedstawicielami kultu Nowej Normalności. Co kilka tygodni zamieszczać będę garść przypadków, raportów, analiz, caseów i innych argumentów służących nie tylko w dyskusji ze zwolennikami kultu, ale również pomocnych w walce z represjami rządu kierowanymi wobec przeciwników narzucania ludziom działań, co do których nie są przekonani, albo wręcz nie chcą się im poddać. Przedstawiam przypadki Erica Claptona, Joe Rogana, fałszowania faktów przez magazyn Rollingston, zakazu wjazdu obywateli Izraela do Szwecji a także artykuły zagraniczne stawiające pod znakiem zapytania mainstreamowe i naukowe tezy zwolenników paszportów szczepionkowych oraz dyskryminacji osób nie poddających się szczepieniom.

Zachęcam do nawiązania kontaktów handlowych z rynkami Afryki. Dobrą okazją do tego może być aplikacja internetowa: African Mall (AM), którą można ściągnąć (na razie tylko w języku angielskim) pod adresem: africanmall.app. Można też w African Mall zainwestować i nieźle zarobić.

Osoby zainteresowane usługami dr. Macieja Mąkowskiego z Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń UNICARDIA w Krakowie (ul. Kluczborska 15) proszone są o kontakt bezpośredni z kliniką: unicardia.pl – tel. 12- 626-0808.

Nie zapomnijcie Państwo kliknąć na łapkę we górę, a jeśli chcecie akurat w dół, to, proszę, napiszcie dlaczego. Dziękuję za 20 tysięcy subskrypcji. Liczę na wsparcie w drodze do 50 tysięcy! Takim wsparciem może być także zakup moich książek o tzw. wielkim świecie, zwłaszcza, że wyjazdy zagranicę są dziś mocno utrudnione. Dlatego polecam lekturę: „Reisefieber”, oraz „Od Tater do Andów”, czytając je będziecie podróżować szlakami, po których ja się przez ostatnie 20 lat poruszałem.

Osoby poszukujące rady finansowej mogą złożyć donację na rzecz Fundacji, Instytut Carla Mengera, która mnie sponsoruje, wpłaty „co łaska” proszę przelewać na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. Rosnąca inflacja to dobra okazja do lokowania gorącej gotówki na rynku metali szlachetnych.

Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus Idealnym prezentem dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, oraz najnowszy tomik: „Złoty interes Zosi”.

Tags: Eric Clapton, iwermektyna, Joe Rogan, Nowa Normalność

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

0 shares