Koniec 2022. Co nas wkrótce czeka…

Ostatnie miesiące 2022

Subskrybujcie nasz kanał.

https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg/join

Nasz kanał tym różni się od innych, że my przewidujemy p r z y s z ł o ś ć , podczas gdy inni skupiają się na przewidywaniu p r z e s z ł o ś c i.

ZŁOTO I SREBRO TO NAJLEPSZY SCHRON PRZECIWKO INFLACJI. Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. Rosnąca inflacja, niepewność na rynkach monetarnych, a przede wszystkim konflikt zbrojny między USA a Rosją to okazja do korzystnego lokowania gotówki na rynku metali szlachetnych. Atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

WSPIERAJCIE KONFEDERACJĘ, JEDYNE UGRUPOWANIE, KTÓRE SIĘ NAPRAWDĘ O POLSKĘ I POLAKÓW TROSZCZY!

Inflacja przyspiesza, rosną ceny energii i nawozów, spada opłacalność produkcji rolnej, do tego dochodzą regulacje UE i mamy zapowiedź głodu. JUŻ WKRÓTCE cała rodzina będzie musiała zakasać rękawy i wziąć się do pracy. Książka Akademii Młodych Milionerów „Jak zarabiać w młodym wieku” jest znakiem czasu. KUPCIE JĄ SWOIM DZIECIOM, WNUKOM! Pytajcie o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść o inflacji z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, „Złoty interes Zosi”, baśń rycerska „Pakt ze smokiem”, opowieść o przedsiębiorczym szewcu, „Skarby księcia Sławomira”, czy „Finansowe przygody Bobra Antosia”. Profil na FB: Akademia Młodych Milionerów.

Opis filmu: Autorem prognoz i źródłem danych, którymi się w tym filmie posługuję jest think tank WaveTrack International pod kierunkiem Petera Goodburna. Przedstawiam opartą na tych badaniach perspektywę globalną, zarówno polityczną, jak i gospodarczą na okres od 1 września do wyborów uzupełniających w dniu 8 listopada 2022.

Tags: deflacja, inflacja, miedź, NATO, Ukraina, wojna, złoto

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares