Kryzys 2020. Kawalerka za 3 oz. złota?

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. W nowej warszawskiej lokalizacji czeka z nowymi dostawami srebra i złota, abyśmy mogli zmierzyć się z wyzwaniami toczącej Polskę inflacji. Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

W dzisiejszym nagraniu staram się pokazać empirycznie (na przykładzie: USA, Argentyny, a zwłaszcza po ostatnich wydarzeniach, także Libanu), że perspektywa tytułowego dealu w Warszawie, w Polsce nie jest wcale odległa czy nierealna. Bezpośrednim powodem tych rozważań jest głęboki kryzys gospodarczy, jaki wybuchł w minionych dniach w Libanie, a konkretnie relacja mego przyjaciela, Karla, która przybliża nam mechanizm hiperinflacji i towarzyszące mu problemy finansowe.

Zachęcam do nawiązania kontaktów BIZNESOWYCH z rynkami Afryki. Dobrą okazją do tego może być aplikacja internetowa: African Mall (AM): w języku angielskim africanmall.app. AM to bardzo korzystna alternatywa zwłaszcza dla drobnych inwestorów, już od 4-5 tys. PRZY OPROCENTOWANIU do 5 – 6 procent. w skali rocznej. TO NIE JEST PIRAMIDKA!

Do Gwiazdki pozostało już tylko 9 tygodni. W warunkach inflacji towary znikają z półek sklepowych błyskawicznie. Żeby nie zostać bez prezentu pod choinkę, ruszajcie państwo do księgarń stacjonarnych i internetowych. IDEALNYM PREZENTEM DLA NAJMŁODSZYCH są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, „Złoty interes Zosi”, baśń rycerska pt. „Pakt ze smokiem”, oraz absolutna nowość: „Skarby księcia Sławomira”!

Polecam zakup moich ostatnich zbiorów reportaży z wielkiego świata. Mam na myśli lekturę „Reisefieber”, oraz „Od Tater do Andów”, książek opisujących przygody, jakie spotkały mnie  w trakcie ostatnich 20 lat. Do nabycia w księgarni internetowej: fijor.com i ksiegibarneja.pl

Tags: Argentyna, inflacja, Liban, Polska

Related Posts

Previous Post Next Post

Comments

  • Miłosz
  • 5 marca 2022
  Odpowiedz

  Czy uważa Pan, że nadal jest dobry czas na zakup złota? Posiadam obligacje indeksowane inflacją ale zastanawiam się czy nie sprzedać ich przedterminowo i zakupić za te środki złoto, co Pan sądzi o takim pomyśle?

  1. Odpowiedz

   Zawsze jest dobry czas dla złota.
   Zwłaszcza w przededniu odejścia od dolara i gotówki, w
   ogóle, dekarbonizacj i innych absurdalnych pomysłów Zachodu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares