Kryzys 2020. Nie dajmy się zastraszyć i podzielić

Wszystkim darczyńcom wspierającej nas Fundacji Instytut Carla Mengera, w imieniu Fundacji serdecznie dziękuję!

Akademia Młodych Milionerów dziękuje za solidne zakupy w Czarny Piątek!

Adres do pilnej komunikacji: www.milionerstwo.pl Subskrybujcie Państwo nasz kanał.

https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg/join

POLECAJCIE NAS SWOIM ZNAJOMYM:

► Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych kanałów na YouTube , że my przewidujemy to, co się dopiero wydarzy, a one to, co już się stało.

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. Mennica Mazovia to zaufany dealer na rynku metali szlachetnych. Pogłębiająca się inflacja to dobra okazja do lokowania gorącej gotówki na rynku złota i srebra, póki ceny są jeszcze stosunkowo niskie. Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

WSPIERAJCIE KONFEDERACJĘ, JEDYNE UGRUPOWANIE, KTÓRE W GODZINIE PRAWDY ZATROSZCZY SIĘ O NAS!

GWIAZDKA JUŻ ZA 3 TYGODNIE. Idealnym PREZENTEM DLA NAJMŁODSZYCH są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, „Złoty interes Zosi”, oraz nowość, baśń rycerska pt. „Pakt ze smokiem”, oraz opowieść o przedsiębiorczym szewcu, „Skarby księcia Sławomira”!

Opis filmu: Ostatnie dni listopada 2021, to powrót napięć, spadki na giełdach, a zwłaszcza nasilenie się obostrzeń i złych wiadomości pandemicznych. Wiążą się one z pogarszającymi się doniesieniami gospodarczymi, a zwłaszcza wzrostem inflacji. Każdy pracujących Polak, wskutek bezczynności NBP traci wskutek inflacji 1 miesięczną pensję w roku. Jeśli rząd nie podniesie stóp procentowych, stracimy więcej. I to wszyscy, tak rządzący, jak i naród. Apeluję też o to, aby nie poddać się fałszywej immunizacyjnej i nie dzielić na tych, co to się odważyli, tych, którzy mają zastrzeżenia. Nie wiadomo, kto ma rację. Władza chce nas wziąć za twarz, i to wszystkich.

Tags: dług, GDP, inflacja, złoto

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

0 shares