KRYZYS 2020. ODC #40 WSPANIAŁY ŚWIAT WIELKIEGO RESETU

WSPANIAŁY ŚWIAT WIELKIEGO RESETU

KRYZYS 2020. ODC #40 WSPANIAŁY ŚWIAT WIELKIEGO RESETU

Zaczynamy od garści ogłoszeń parafialnych dotyczących życia w pandemii czyli w zamknięciu. Przedstawiam w związku z tym zarys wizji, jaką nam serwują autorzy Wielkiego Resetu. Ponieważ determinacja tego obozu jest wciąż duża, należy się liczyć z tym, że przez kilka o może nawet kilkanaście lat będziemy musieli się dostosować do absurdów, jakie nam radykalna lewica w sojuszu z bankami centralnymi i cynicznym politykami zechce stworzyć – oczywiście, w naszym własnym, niezbywalnym interesie.

Dzisiaj omawiam dwa sztandarowe projekty: (a) zakaz posiadania czegokolwiek, czyli abolicja prawa własności prywatnej, jakie znamy, oraz (b) plan pokonania zakazu posiadania przy pomocy dzierżawy, leasingu czy innej formy pożyczania. Szukamy wolontariuszy, którzy pomogliby nam zorganizować webinar poświęcony ratowaniu zdrowia w warunkach rozpadu państwowej służby medycznej.

Jak zwykle zachęcamy do nauki, do czytania, do podejmowania samodzielnej działalności gospodarczej. Jestem bowiem zdania, że ktoś, kto będzie przygotowany i zahartowany łatwiej zniesie uciążliwości życia po Wielkim Resecie niż inni. Przypominamy, byście Państwo jak najszybciej i najroztropniej pozbywali się (poprzez utylizację, czyli inwestowanie) gotówki.

Uważajcie na banknoty o wysokim nominale. Zapraszamy w najbliższą sobotę na pogawędkę o pewnym mądrym i porządnym dyktatorze. Czekamy na pytania, sugestie, słowa krytyki, otuchy i wsparcia. Pomagam wam, proszę więc pomagajcie i wy innym Glowa do góry. Zwyciężymy. Sprawa jest rozwojowa więc zapraszajcie swoich przyjaciół i wrogów do naszego kanału.

Tags: kryzys 2020

Related Posts

Previous Post Next Post

Comments

  • ZnowuOn
  • 28 listopada 2020
  Odpowiedz

  Pisząc „abolicja” miał pan pewnie na myśli prohibicję, ale nie szkodzi. Blog to dobre miejsce gdzie można zostawić komentarz, który nie zaginie pośród setek innych

  1. Odpowiedz

   W tym przypadku i jedno i drugie pasuje, ale chodziło mi konkretnie o abolicję;
   ten termin jest również synonimem unieważnienie, zakazu. I właśnie do unieważnienia prawa własności prywatnej odnosił się ten komentarz. Szczególny przypadkiem unieważnienia jest prohibicja, czyli zakaz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares