KRYZYS 2020. ODC #44 JAK POMNOŻYĆ 50000 ZŁ!

OPIS FILMU:

Subskrybujcie Państwo nasz kanał. POLECAJCIE NAS ZNAJOMYM: ► https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg?sub_confirmation=1

Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych kanałów na YouTube , że my przewidujemy to, co się dopiero wydarzy, a one to, co już się stało.

Zagraża nam paraliż szpitali, zamknięte przychodnie i teleporady niż sam wirus kowidowy. Z tego powodu, już 12 grudnia o godz. 20.00, zapraszamy na program LIVE (na żywo), w którym wezmą udział m.in.: specjalista onkolog, psychiatra, ekspert od żywienia i fizjoterapii. Ludzie ci powiedzą nam, jak żyć i co robić, aby przypadkiem nie zachorować. Gorąco zapraszamy! Za kilka dni, 14 grudnia 2020, wiadomo będzie jaki jest los amerykańskiej prezydentury. Skończy się najprawdopodobniej długa korekta na zlocie, a ponieważ problemy nie zniknęły: rośnie bezrobocie, słabnie kondycja sektora finansowe i kryzys się pogłębia, złoto/srebro warto posiadać, bo będzie rosło w cenie. W dzisiejszym nagraniu skupiamy się na zasadach lokowanie majątku i gospodarowania nim, a także roli czasu i ryzyka przy wyborze właściwego wehikułu inwestycyjnego. Mimo gróźb zaostrzenia pandemii, druga fala kowidu jest już za nami. Dlatego trzeba się raczej skupiać na majątku i finansach niż na szczepionkach czy kwarantannach. Pragnę też zwrócić uwagę, że nawet odejście pandemii w niepamięć nie gwarantuje poprawy sytuacji materialnej, gdyż obecny kryzys ma podłoże finansowe (nadmierny zadłużenie) i polityczne (masowa nacjonalizacja i zmiana natury człowieka) i na nich trzeba się skupić, i z nimi walczyć. Szerzej omawiam zasady działania kont emerytalnych IKE oraz IKZE, a także reguły wybory akcji, w które ulokujemy IKE/IKZE oraz te nasze tytułowe 50000 zł Wbrew pozorom, możliwości takiej perspektywy są duże i trzeba się do nich coraz bardziej przyzwyczajać.

Dziękuję za wsparcie i subskrypcje. Dzięki Wam ruszyliśmy w stronę 18. tysiąca, pomóżcie mi w tym.

Polecam swoje dwie ostatnie książki o świecie: „Reisefieber”, „Od Tater do Andów”, a także „Licz na siebie”, czy „Metody zdobywania klienta” – wszystkie te tytuły mogą być dobrym prezentem Gwiazdkowym. Dziękuję za wsparcie. Listopadowa sprzedaż książek przekroczyła najśmielsze oczekiwania.

Osoby poszukujące rady finansowej, chcące nas wesprzeć przeznaczając donację sponsorującej mnie fundacji, Instytut Carla Mengera, mogą dokonać wpłaty „co łaska” na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154 Partnerem odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/.

W Mazovii mają właśnie nową dostawę. Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus Idealnym prezentem gwiazdkowym dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Są one dostępne w księgarniach w kraju np. kotbiznesik.pl, a także na Amazonie lub na menger@menger.pl Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, a zwłaszcza o najnowszą, rewelacyjną powieść -dreszczowiec Marka Łangalisa zatytułowaną „Mrowisko”. Blednie przy niej sam Harry Potter!

Zapraszam na moją stronę. Piszcie, pytajcie, odwiedzajcie bo kto pyta nie błądzi: ► https://milionerstwo.pl/ Wspominajcie Państwo o naszym kanale znajomym i nieznajomym!

Dodatkowo, strona Facebook: ► https://www.facebook.com/Milion-plus-Blog-Janka-Fijora-906122692858267

WYŁĄCZ TELEWIZOR, WŁĄCZ MYŚLENIE – – – –

Materiały prezentowane na tym kanale nie stanowią analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares