KRYZYS 2020. ODC #45 Z FRONTU IDEOWEGO FORUM EKONOMICZNEGO

OPIS FILMU:

Subskrybujcie Państwo nasz kanał. POLECAJCIE NAS ZNAJOMYM: ► https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg?sub_confirmation=1

Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych kanałów na YouTube , że my przewidujemy to, co się dopiero wydarzy, a one to, co już się stało.

Już 12 grudnia o godz. 20.00, zapraszamy na program LIVE (na żywo), w którym wezmą udział m.in.: dr Aneta Borkowska – specjalista onkolog; prof. Józef Szopiński – psychiatra, psychoterapeuta; mgr Celina Chacińska – ekspert d/s żywienia -, mgr Mateusz Zjawiński, fizjoterapeuta . Ludzie ci opowiedzą nam, jak żyć i co robić, aby być zdrowymi. Czekamy na pytania od Państwa, na czacie YT oraz na czacie FB (Jak Żyć, żeby być zdrowym. [NA ŻYWO] #KRYZYS2020). BĘDĄ NIESPODZIANKI!

Gorąco zapraszamy! https://youtu.be/ZJIjt45TQao

W dzisiejszym nagraniu zwracam uwagę na nazistowskie korzenie państwa opiekuńczego oraz jego współczesnego kontynuatora, jakim jest Deep State. Przypominam także założenia ideowe tego ruchu, zwracając uwagę na ich skutki dla tzw. zwykłego człowieka, czyli każdego z nas. Obok zasad ideowych ruchu przedstawiam jego fundamenty, najbardziej znane obietnice, a także słabe strony. Chcę bowiem uświadomić widzom, że nie musimy się poddawać tej, z pozoru atrakcyjnej narracji, która chce nam, naszym dzieciom i wnukom urządzić życie na wzór utopii czyli jak w raju. Jest to wstęp do kolejnego odcinka, w którym omówię solidne aktywa, które pozwolą wszystkim tym, którzy akurat nie pragną żyć w raju p. Klausa, jak mają gospodarować swoim majątkiem, czasem i intelektem, aby się nie znaleźć tam, gdzie akurat nie chcą. Proszę wybaczyć tę zagadkową formę, wypowiedzi, ale Internet już dawno nie jest medium wolnym i niezależnym. Czekam na pytania, komentarze, wnioski, krytykę.

Nie zapomnijcie kliknąć na łapkę we górę, a jeśli chcecie akurat w dół, to, proszę, napiszcie dlaczego. Dziękuję za wsparcie i subskrypcje. Dzięki Wam ruszyliśmy ostro w stronę 18. tysiąca. Pomóżcie mi w osiągnięciu kolejnego progu 20 tysięcy!

Polecam swoje dwie ostatnie książki o świecie: „Reisefieber”, „Od Tater do Andów”, a także dwie o biznesie, to jest „Licz na siebie” i „Metody zdobywania klienta” – wszystkie te tytuły mogą być dobrym prezentem Gwiazdkowym. Dziękuję za wsparcie. Listopadowa sprzedaż książek przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Liczymy, że i grudzień będzie dzięki Wam rekordowy! Nie pożałujecie!

Osoby poszukujące rady finansowej, oraz chcące nas wesprzeć przeznaczając donację sponsorującej mnie fundacji, Instytut Carla Mengera, mogą dokonać wpłaty „co łaska” na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154 Już 14 grudnia 2020 rozstrzygnie się los amerykańskiej prezydentury. Skończy się to najprawdopodobniej zrostem notowań złota i srebra.

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. W Mazovii mają właśnie nową dostawę. Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

Idealnym prezentem gwiazdkowym dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Są one dostępne w księgarniach w kraju np. kotbiznesik.pl, a także na Amazonie lub na menger@menger.pl Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, a zwłaszcza o najnowszą, rewelacyjną powieść -dreszczowiec Marka Łangalisa zatytułowaną „Mrowisko”. Blednie przy niej sam Harry Potter!

Zapraszam na moją stronę. Piszcie, pytajcie, odwiedzajcie bo kto pyta nie błądzi: ► https://milionerstwo.pl/ Wspominajcie Państwo o naszym kanale znajomym i nieznajomym!

Dodatkowo, strona Facebook: ► https://www.facebook.com/Milion-plus-Blog-Janka-Fijora-906122692858267

WYŁĄCZ TELEWIZOR, WŁĄCZ MYŚLENIE – – – –

Materiały prezentowane na tym kanale nie stanowią analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

 

Related Posts

Previous Post Next Post

Comments

  • Maciek
  • 29 grudnia 2020
  Odpowiedz

  Cześć, czy możesz podać źródło (a jeżeli to możliwe link) do zasad, które wypunktowałeś w odc. 45?

  1. Odpowiedz

   Konkretnie, o źródło czego ci chodzi? Jakie zasady? Zadaj mi pytanie, podam ci odpowiedź.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

0 shares