KRYZYS 2020. ODC #46 IM GORZEJ TYM LEPIEJ

 

OPIS FILMU:

Subskrybujcie Państwo nasz kanał. POLECAJCIE NAS ZNAJOMYM: ► https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg?sub_confirmation=1

Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych kanałów na YouTube , że my przewidujemy to, co się dopiero wydarzy, a one to, co już się stało.

Jak wiadomo, 14 grudnia 2020, zebrało się w Waszyngtonie kolegium elektorów, którzy mieli rozstrzygnąć wynik ostatnich wyborów w Stanach Zjednoczonych. Mimo iż się zebrali, do ostatecznego rozstrzygnięcia nie doszło. Na przeszkodzie stoi wciąż urzędujący prezydent i kierownictwo Partii Republikańskiej, uważający, że wybory nadal są sprawą otwartą. Taka sytuacja stwarza zamieszanie i wprowadza chaos nie tylko w USA,. także i na całym świecie. Jego bezpośrednim skutkiem jest, jak mi się wydaje, gwałtowne zaostrzenie po 14 grudnia restrykcji związanych z pandemią. Słowem, pandemia po 14 grudnia nasiliła się, co wywołało niemal powszechne wprowadzenie lockdownu od Alaski po Tasmanię, w Europie pod terminem kwarantanny narodowej. Nerwowość w kwestiach epidemiologicznych jest skutkiem nerwowości obozu Deep State, światowego forum i wszystkich innych sił totalnej lewicy, których interesy zdają się być istniejącą niepewnością zagrożone. Ponawiam zatem apel o niepoddawaniu się panice i dyktatowi totalniaków. Im jest im gorzej, tym dla nas lepiej. Musimy się jednak do zwycięstwa wolnego rynku przygotowani. W kolejnym programie przedstawię atuty w walce o naszą sprawę, uważam bowiem, że nie stoimy na pozycjach przegranych. Wprost przeciwnie. Czekam na pytania, komentarze, wnioski, krytykę od Państwa.

Nie zapomnijcie kliknąć na łapkę we górę, a jeśli chcecie akurat w dół, to, proszę, napiszcie dlaczego. Dziękuję za wsparcie i subskrypcje. Dzięki Wam niezmordowanie zmierzamy w stronę 18. tysiąca. Pomóżcie mi w osiągnięciu kolejnego progu 20 tysięcy!

Polecam swoje dwie ostatnie książki o świecie: „Reisefieber”, „Od Tater do Andów”, a także dwie o biznesie, to jest „Licz na siebie” i „Metody zdobywania klienta” – wszystkie te tytuły mogą być dobrym prezentem Gwiazdkowym. Dziękuję za wsparcie. Listopadowa sprzedaż książek przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Liczymy, że i grudzień będzie dzięki Wam rekordowy! Nie pożałujecie!

Osoby poszukujące rady finansowej, oraz chcące nas wesprzeć przeznaczając donację Fundacji, Instytut Carla Mengera, która mnie sponsoruje, mogą dokonać wpłaty „co łaska” na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154

Po 14 grudnia ceny złota i srebra wystrzeliły ku górze. Przypominamy więc, że partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. W Mazovii mają właśnie nową dostawę. Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

Idealnym prezentem gwiazdkowym dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Są one dostępne w księgarniach w kraju np. kotbiznesik.pl, a także na Amazonie lub na menger@menger.pl Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, a zwłaszcza o najnowszą, rewelacyjną powieść -dreszczowiec Marka Łangalisa zatytułowaną „Mrowisko”. Blednie przy niej sam Harry Potter!

Zapraszam na moją stronę. Piszcie, pytajcie, odwiedzajcie bo kto pyta nie błądzi: ► https://milionerstwo.pl/ Wspominajcie Państwo o naszym kanale znajomym i nieznajomym!

Dodatkowo, strona Facebook: ► https://www.facebook.com/Milion-plus-Blog-Janka-Fijora-906122692858267

WYŁĄCZ TELEWIZOR, WŁĄCZ MYŚLENIE – – – –

Materiały prezentowane na tym kanale nie stanowią analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares