KRYZYS 2020. ODC #47 BUDUJMY WŁASNY BANK CENTRALNY

Zaostrzenie restrykcji sanitarnych ma moim zdaniem więcej wspólnego z wrogością wobec świąt Bożego Narodzenia niż dbałością o stan zdrowotny narodu. Nie wiem, czy to przypadek, czy premedytacja sił Wielkiego Resetu (FED, WEF, Deep State). Głównym tematem dzisiejszego nagrania jest analiza naszych szans w przypadku domniemanego starcia z Wielkim Resetem. Staram się wyjaśnić na czym polega tworzenie własnego banku centralnego, a więc tworzenie własnej podaży pieniądza, który (a) nie będzie tworzona z powietrza; (b) będzie odporna na inflację, a przede wszystkim (c) będzie konkurencyjna w stosunku do pieniądza tworzonego dzisiaj przez banki centralne – przy zachowania wysokiej płynności oraz niezależności od polityki monetarnej rządu. Zastanawiam się nad alternatywami inwestycyjnymi, które pozwoliłyby utrzymać siłę nabywczą naszych aktywów, przy jednoczesnej możliwości ich pomnożenia. Zwracam m.in. uwagę na kilka wehikułów, a wśród nich na tworzony właśnie portal internetowy asbiroinvestors.com. Wejdźcie Państwo, zarejestrujcie się i zacznijcie budować niezależną płaszczyznę pomnażania własnego majątku. Nie bójmy się ZŁEGO, on ma więcej problemów niż my. Trzymając się z dala od kredytu możemy go pokonać jego własna bronią: właśnie długiem . Ponawiam apel o niepoddawaniu się panice i dyktatowi totalniaków. Im jest im gorzej, tym dla nas lepiej. Musimy się jednak do wolnego rynku przygotowani.

OPIS FILMU:

Subskrybujcie Państwo nasz kanał. POLECAJCIE NAS ZNAJOMYM: ► https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg?sub_confirmation=1

Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych kanałów na YouTube , że my przewidujemy to, co się dopiero wydarzy, a one to, co już się stało.

Zaostrzenie restrykcji sanitarnych ma moim zdaniem więcej wspólnego z wrogością wobec świąt Bożego Narodzenia niż dbałością o stan zdrowotny narodu. Nie wiem, czy to przypadek, czy premedytacja sił Wielkiego Resetu (FED, WEF, Deep State). Głównym tematem dzisiejszego nagrania jest analiza naszych szans w przypadku domniemanego starcia z Wielkim Resetem. Staram się wyjaśnić na czym polega tworzenie własnego banku centralnego, a więc tworzenie własnej podaży pieniądza, który (a) nie będzie tworzona z powietrza; (b) będzie odporna na inflację, a przede wszystkim (c) będzie konkurencyjna w stosunku do pieniądza tworzonego dzisiaj przez banki centralne – przy zachowania wysokiej płynności oraz niezależności od polityki monetarnej rządu. Zastanawiam się nad alternatywami inwestycyjnymi, które pozwoliłyby utrzymać siłę nabywczą naszych aktywów, przy jednoczesnej możliwości ich pomnożenia. Zwracam m.in. uwagę na kilka wehikułów, a wśród nich na tworzony właśnie portal internetowy asbiroinvestors.com. Wejdźcie Państwo, zarejestrujcie się i zacznijcie budować niezależną płaszczyznę pomnażania własnego majątku.

Nie bójmy się ZŁEGO, on ma więcej problemów niż my. Trzymając się z dala od kredytu możemy go pokonać jego własna bronią: właśnie długiem . Ponawiam apel o niepoddawaniu się panice i dyktatowi totalniaków. Im jest im gorzej, tym dla nas lepiej. Musimy się jednak do wolnego rynku przygotowani. Czekam na pytania, komentarze, wnioski, krytykę od Państwa.

Nie zapomnijcie kliknąć na łapkę we górę, a jeśli chcecie akurat w dół, to, proszę, napiszcie dlaczego.

Dziękuję za wsparcie i subskrypcje. Dzięki Wam niezmordowanie zbliżamy się w stronę 18. tysiąca. Pomóżcie mi w osiągnięciu kolejnego progu 20 tysięcy!

Polecam swoje dwie ostatnie książki o świecie: „Reisefieber”, „Od Tater do Andów”, a także dwie o biznesie, to jest „Licz na siebie” i „Metody zdobywania klienta” – wszystkie te tytuły mogą być dobrym prezentem Gwiazdkowym. Dziękuję za wsparcie. Grudniowa sprzedaż książek, podobnie jak w listopadzie przekroczyła oczekiwania. Dziękujemy. Na edukacji wygrywamy wszyscy” win-win-win…..

Osoby poszukujące rady finansowej, czy chcące nas wesprzeć przeznaczając donację Fundacji, Instytut Carla Mengera, która mnie sponsoruje, mogą dokonać wpłaty „co łaska” na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. W Mazovii czekają na nową dostawę. Kończy się korekta na rynku metali szlachetnych Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

Idealnym prezentem gwiazdkowym dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Są one dostępne w księgarniach w kraju np. kotbiznesik.pl, a także na Amazonie lub na menger@menger.pl Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, a zwłaszcza o najnowszą, rewelacyjną powieść -dreszczowiec Marka Łangalisa zatytułowaną „Mrowisko”. Blednie przy niej sam Harry Potter!

Zapraszam na moją stronę. Piszcie, pytajcie, odwiedzajcie bo kto pyta nie błądzi: ► https://milionerstwo.pl/ Wspominajcie Państwo o naszym kanale znajomym i nieznajomym! Dodatkowo, strona Facebook: ► https://www.facebook.com/Milion-plus-Blog-Janka-Fijora-906122692858267

WYŁĄCZ TELEWIZOR, WŁĄCZ MYŚLENIE

Materiały prezentowane na tym kanale nie stanowią analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares