KRYZYS 2020. ODC #48 CZY 2021 BĘDZIE LEPSZY NIŻ 2020?

Program poświęcam refleksjom nad tym, co nas czeka w 2021 roku. Mówię więc o pasywności mas dotkniętych pandemią i towarzyszącym jej kryzysowi gospodarczemu, o paszportach medycznych, zakazach pracy, podróżowania i innych działaniach mających na skłonić do posłuszeństwa wobec sił Wielkiego Resetu.

Zwracam uwagę na to, że to nie koronawirus, lecz kryzys gospodarczy jest największym zagrożeniem naszych czasów. Wspominam o wyborach w USA i perspektywie podważenia ogłoszonych jako oficjalne rezultatów wyborów prezydenckich 2020 roku. Mimo wszystkich przeszkód i represji mam nadzieję, że uda nam się szkodliwy proces zmiany świata odwrócić, pod warunkiem, że nie poddamy naszej wolności w zamian za ochłapy, jakie elity prowadzące świat do NWO zechcą nam łaskawie rzucić. Pretekstem do tych myśli jest koniec 2020 i początek 2021 roku.

SKŁADAM WSZYSTKICH NASZYM SYMPATYKOM I ANTYSYMPATYKOM NAJSERDECZNIESZJE ŻYCZENIA DOSIEGO 2021.

OPIS FILMU:

Subskrybujcie Państwo nasz kanał. POLECAJCIE NAS ZNAJOMYM: ► https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg?sub_confirmation=1

Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych kanałów na YouTube , że my przewidujemy to, co się dopiero wydarzy, a one to, co już się stało.

Ten film poświęcam refleksjom nad tym, co nas czeka w 2021 roku. Mówię więc o pasywności mas dotkniętych pandemią i towarzyszącym jej kryzysowi gospodarczemu, o paszportach medycznych, zakazach pracy, podróżowania i innych działaniach mających na skłonić do posłuszeństwa wobec sił Wielkiego Resetu. Zwracam uwagę na to, że to nie koronawirus, lecz kryzys gospodarczy jest największym zagrożeniem naszych czasów. Wspominam o wyborach w USA i perspektywie podważenia ogłoszonych jako oficjalne rezultatów wyborów prezydenckich 2020 roku. Mimo wszystkich przeszkód i represji mam nadzieję, że uda nam się szkodliwy proces zmiany świata odwrócić, pod warunkiem, że nie poddamy naszej wolności w zamian za ochłapy, jakie elity prowadzące świat do NWO zechcą nam łaskawie rzucić. Pretekstem do tych myśli jest koniec 2020 i początek 2021 roku.

SKŁADAM WSYSTKICH NASZYM SYMPATYKOM I ANTYPATYKOM NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DOSIEGO 2021.

Ponawiam apel o niepoddawaniu się panice i dyktatowi totalniaków. Im jest im gorzej, tym dla nas lepiej. Musimy się jednak do wolnego rynku przygotowani. Czekam na pytania, komentarze, wnioski, krytykę od Państwa. Nie zapomnijcie kliknąć na łapkę we górę, a jeśli chcecie akurat w dół, to, proszę, napiszcie dlaczego. Dziękuję za wsparcie i subskrypcje. Dzięki Wam niezmordowanie zbliżamy się w stronę 18. tysiąca. Pomóżcie mi w osiągnięciu kolejnego progu, tym razem poziomu 20 tysięcy!

Polecam swoje dwie ostatnie książki o świecie: „Reisefieber”, „Od Tater do Andów”, a także dwie o biznesie, to jest „Licz na siebie” i „Metody zdobywania klienta” – wszystkie te tytuły mogą być dobrym prezentem Gwiazdkowym. Dziękuję za wsparcie. Grudniowa sprzedaż książek, podobnie jak w listopadzie przekroczyła oczekiwania. Dziękujemy. Na edukacji wygrywamy wszyscy” win-win-win…..

Osoby poszukujące rady finansowej, czy chcące nas wesprzeć przeznaczając donację Fundacji, Instytut Carla Mengera, która mnie sponsoruje, mogą dokonać wpłaty „co łaska” na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. W Mazovii czekają na nową dostawę. Kończy się korekta na rynku metali szlachetnych Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

Idealnym prezentem gwiazdkowym dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Są one dostępne w księgarniach w kraju np. kotbiznesik.pl, a także na Amazonie lub na menger@menger.pl Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, a zwłaszcza o najnowszą, rewelacyjną powieść -dreszczowiec Marka Łangalisa zatytułowaną „Mrowisko”. Blednie przy niej sam Harry Potter!

Zapraszam na moją stronę. Piszcie, pytajcie, odwiedzajcie bo kto pyta nie błądzi: ► https://milionerstwo.pl/ Wspominajcie Państwo o naszym kanale znajomym i nieznajomym!

Dodatkowo, strona Facebook: ► https://www.facebook.com/Milion-plus-Blog-Janka-Fijora-906122692858267

WYŁĄCZ TELEWIZOR, WŁĄCZ MYŚLENIE – – – –

Materiały prezentowane na tym kanale nie stanowią analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

Related Posts

Previous Post Next Post

Comments

  • john galt
  • 31 grudnia 2020
  Odpowiedz

  Na oficjalnej stronie EBC:
  https://www.ecb.europa.eu/euro/html/digitaleuro.pl.html
  jest już przymiarka do cyfrowego euro.
  ” (…) Około połowy 2021 roku zdecydujemy, czy rozpocząć projekt rozwoju cyfrowego euro. W następnej fazie badalibyśmy oczekiwania użytkowników i dostawców usług finansowych”.
  I nawet robią konsultacje społeczne 😉

  Niewiele się w internecie pisze o ewentualnej rewolucji podatkowej zw. z wprowadzeniem tylko obrotu cyfrowego, np. o mozliwym indywidualnym podatku VAT w sytuacji gdy w tej samej piekarnii bułkę o nominalnej cenie 1,00 zł biedny kupi za 1,00 zł a bogaty za 1,30 zł, automatycznym pobieraniu podatków, automatycznym zajmowaniu rachunków bankowych na pokrycie ewentualnych kar (roszczeń) itp.
  Może Pan ma jakies przemyslenia , ewentualnie nakierował gdzie by można sie dowiedziec o systemie podatkowym i jego konsekwencjach w przyszłym cyfrowym systemie?
  Pozdrawiam

  1. Odpowiedz

   Nie pisze się o tym, żeby nie tworzyć ruchu oporu. Powszechnie wiadomo, że pieniądz
   bezgotówkowy podda nas skuteczniejszej kontroli i łatwiej będzie nami rządzić. Uzasadnienia
   dla cashless society są zwykłym łgarstwem. Co tu dyskutować? Już dawno wiemy, że nic z tego nie wyjdzie.
   wynika to z I Aksjomatu ludzkiego działania (vide: Austriacka Szkoła Ekonomii).

  • kontestator
  • 1 stycznia 2021
  Odpowiedz

  Janku, dziękuje za super pracę i życzę Ci dużo cierpliwości i optymizmu. Pozdrawiam – kontestator

  PS. Kiedyś wnuki zapytają: dziadku, a gdzie byłeś, gdy wprowadzano system niewolniczy?

  1. Odpowiedz

   Nie będę musiał odpowiadać, pokażę im tego bloga i książki, które wydałem.

  • Jacek
  • 4 stycznia 2021
  Odpowiedz

  Panie Janku już od jakiegoś czasu oglądam Pana nagrania. Wiele mam przemyśleń na temat Pana hipotez. Chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz odnośnie sytuacji, która może powstać w wyniku resetu. Owszem, zgadzam się z Pana rekomendacją na temat inwestycji w metale szlachetne. Jednakże jedna sprawa budzi moje obawy/wątpliwości. Mianowicie chodzi o zrealizowanie w/w inwestycji. Jeśli nadejdą czasy, kiedy będą obowiązywały jedynie cyfrowe waluty poszczególnych banków centralnych, nawet jeśli ceny metali szlachetnych poszybują w kosmos, to jednego jestem pewien: Z pewnością nie sprzedam ani grama za cyfrową walutę, która będzie kontrolowana przez rząd. Jakie Pana zdaniem są inne opcje na realizację inwestycji? Moim zdaniem to może być ziemia rolna.
  Inną sytuację jaka zwraca moją uwagę jest potencjalny kryzys w zakresie żywności. Czy Pana zdaniem możliwa jest sytuacja, w której będą poważne niedobory żywności? W takiej sytuacji warto uczyć się robienia zapasów/ konserw żywnościowych. Historycznie były już takie sytuacje, kiedy ludzie za kęs chleba płacili złotem. Oczywiście moralna ocena takiej działalności nie jest pozytywna. Dziś na przykład bardzo łatwo przygotować sobie własne konserwy mięsne, które wg przepisu powinny wytrzymać nawet powyżej 15 lat. Jakie jest Pana zdanie?

  1. Odpowiedz

   Ziemia rolna jest OK, ale jest niestety mało płynna. Złoto, srebro mają dużą płynność,
   dlatego nadają się do transferowania majątku gotówkowego. Dopiero później można
   się skupić na produkcji żywności. Ja to mówię od początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares