KRYZYS 2020. ODC #49 TAJEMNICZE ZNIKNIĘCIE GRYPY, CZYLI DRUGI KATYŃ

Program poświęcam refleksjom nad pospolitymi błędami tzw. ekspertów i naukowców, na których opierają się urzędnicy i politycy zmuszając nas do stosowania określonych procedur, leków czy ostatnio szczepionek. Ostatnie dane z amerykańskiego centrum kontroli chorób (CDC), instytutu zatwierdzania leków (FDA), fundacji medycznych, a także instytucji badania zdrowia publicznego potwierdzają, że większość danych powtarzanych do tej pory w formie plotek czy podejrzeń. Szczepionki są niedopracowane, a lęk przed ich stosowaniem jest wysoce uzasadniony. Zmuszanie do ich przyjmowania jest co najmniej nieuzasadnione, w szczególności w odniesieniu do służb medycznych, higienicznych, a zwłaszcza wojska przywołuje powtórzenia tego, co wydarzyło się w Katyniu z górą 80 lat temu. Mówię o tym dlatego, żebyście Państwo wiedzieli, że nawet ekspert może się mylić, zwłaszcza ekspert rządowy, który służy politykom, a nie nam. Im silniejsze są naciski rządowe na szczepienie, tym bardziej uzasadniony jest nasz lęk przed błędem popełnionym przez eksperta czy naukowca. Zwłaszcza, że wątpliwości mas dzielone są już otwarcie przez najwyższe autorytety epidemiologiczne świata.

Oto fragment książki, którą cytuję w nagraniu.

 

OPIS FILMU:

Subskrybujcie Państwo nasz kanał. POLECAJCIE NAS SWOIM ZNAJOMYM: ► https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg?sub_confirmation=1

Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych kanałów na YouTube , że my przewidujemy to, co się dopiero wydarzy, a one to, co już się stało.

Niniejszy film poświęcam refleksjom nad pospolitymi błędami tzw. ekspertów i naukowców, na których opierają się urzędnicy i politycy zmuszając nas do stosowania określonych procedur, leków czy ostatnio szczepionek. Ostatnie dane z amerykańskiego centrum kontroli chorób (CDC), instytutu zatwierdzania leków (FDA), fundacji medycznych, a także instytucji badania zdrowia publicznego potwierdzają, że większość danych powtarzanych do tej pory w formie plotek czy podejrzeń. Szczepionki są niedopracowane, a lęk przed ich stosowaniem jest wysoce uzasadniony. Zmuszanie do ich przyjmowania jest co najmniej nieuzasadnione, w szczególności w odniesieniu do służb medycznych, higienicznych, a zwłaszcza wojska przywołuje powtórzenia tego, co wydarzyło się w Katyniu z górą 80 lat temu. Mówię o tym dlatego, żebyście Państwo wiedzieli, że nawet ekspert może się mylić, zwłaszcza ekspert rządowy, który służy politykom, a nie nam. Im silniejsze są naciski rządowe na szczepienie, tym bardziej uzasadniony jest nasz lęk przed błędem popełnionym przez eksperta czy naukowca. Zwłaszcza, że wątpliwości mas dzielone są już otwarcie przez najwyższe autorytety epidemiologiczne świata. Ponawiam apel o niepoddawaniu się panice i dyktatowi totalniaków.

Za tydzień spróbujemy się za stanowić nad źródłami nadużyć ze strony silnego państwa (Deep State), jak i nad sposobami ich eliminowania. W sobotę, 9 stycznia 2021 o godz. 20.00 proponujemy LIVE n.t. Jak żyć? Jak sobie radzić? Czekam więc na pytania, komentarze, czy wnioski od Państwa. Nie zapomnijcie kliknąć na łapkę we górę, a jeśli chcecie akurat w dół, to, proszę, napiszcie dlaczego.

Dziękuję za wsparcie i subskrypcje. Niezmordowanie zbliżamy się w stronę 18. tysiąca. Pomóżcie mi w osiągnięciu kolejnego progu, tym razem poziomu 20 tysięcy!

Polecam swoje dwie ostatnie książki o świecie: „Reisefieber”, „Od Tater do Andów”, a także dwie o biznesie, to jest „Licz na siebie” i „Metody zdobywania klienta” – wszystkie te tytuły mogą być dobrym prezentem Gwiazdkowym. Dziękuję za wsparcie. Bożonarodzeniowy sezon książkowy zakończył się sukcesem. Dziękujemy Państwu za to! Na edukacji wygrywamy wszyscy” win-win-win…..

Zachęcam do wspierania kanału, Milionerstwo.pl. MÓWIĘ O TYM, CO BĘDZIE A NIE O TYM, CO BYŁO! ► https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg/join

Osoby poszukujące rady finansowej, czy chcące nas wesprzeć przeznaczając donację Fundacji, Instytut Carla Mengera, która mnie sponsoruje, mogą dokonać wpłaty „co łaska” na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. W Mazovii czekają na nową dostawę. Kończy się korekta na rynku metali szlachetnych Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

Idealnym prezentem dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Są one dostępne w księgarniach w kraju np. kotbiznesik.pl, a także na Amazonie lub na menger@menger.pl Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, a zwłaszcza o najnowszą, rewelacyjną powieść -dreszczowiec Marka Łangalisa zatytułowaną „Mrowisko”. Blednie przy niej sam Harry Potter!

POLSKI MIĘDZYNARODOWY KLUB INWESTYCYJNY ► https://asbiroinvestors.com/

Zapraszam na moją stronę. Piszcie, pytajcie, odwiedzajcie bo kto pyta nie błądzi: ► https://milionerstwo.pl/ Wspominajcie Państwo o naszym kanale znajomym i nieznajomym! Dodatkowo, strona Facebook: ► https://www.facebook.com/Milion-plus-Blog-Janka-Fijora-906122692858267

WYŁĄCZ TELEWIZOR, WŁĄCZ MYŚLENIE – – – – Materiały prezentowane na tym kanale nie stanowią analizy inwestycyjnej, analizy finansowej ani innej rekomendacji o charakterze ogólnym dotyczącej transakcji w zakresie instrumentów finansowych, o których mowa w art. 69 ust. 4 pkt 6 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o obrocie instrumentami finansowymi. Materiał nie stanowi także rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares