Kryzys 2020. Odc. 54. To wszystko już było i źle się skończyło

Kryzys 2020. Odc. 54. To wszystko już było i źle się skończyło

Ten program poświęcam refleksjom nad NOWYM ŁADEM, zapowiadanego buńczucznie z trybun rządowych programowi reformy państwa, a zwłaszcza polskiej gospodarki. Rządzącym, przekonanym, że nam się w obecnej Polsce żyje źle i dlatego chcą zmienić system (ład), do głowy nie przychodzi, że nasze problemy są wynikiem ich koncepcji rządzenia. Od dawna bowiem wiemy, że im mniej państwa, tym lepiej. Zwracam na to ponieważ nie widzę większego zainteresowania Nowym Ładem, który jest powtórzeniem doświadczeń polskich z lat 1944 – 1989.

Polecam swoje dwie ostatnie książki o świecie: „Reisefieber”, „Od Tater do Andów”. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie. Zachęcam do wspierania kanału, Milionerstwo.pl. w którym MÓWIMY O TYM, CO BĘDZIE A NIE O TYM, CO BYŁO! ► https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg/join Osoby poszukujące rady finansowej, czy chcące nas wesprzeć przeznaczając donację Fundacji, Instytut Carla Mengera, która mnie sponsoruje, mogą dokonać wpłaty „co łaska” na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154 Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/.

W Mazovii mieli nową dostawę. Kończy się korekta na rynku metali szlachetnych w ciągu ostatnich 2 tygodni złoto zyskało ok. 80 dol. na uncji. Dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

 

Idealnym prezentem dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów  (menger.pl). Zachęcam do tej lektury. Pytajcie więc o książki przedsiębiorcze dla dzieci, o  „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, a zwłaszcza o najnowszą, rewelacyjną powieść -dreszczowiec Marka Łangalisa zatytułowaną „Mrowisko”. Blednie przy niej sam Harry Potter!

Tags: manotrawstwo, Nowy Ład, przedsiębiorczość, socjalizm, surowce, złoto

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares