Kryzys 2020. Odc.#71 Dwutlenek węgla nie jest już szkodliwy

Subskrybujcie Państwo nasz kanał. https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg/join

POLECAJCIE NAS SWOIM ZNAJOMYM:

► Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych kanałów na polskim YouTube , że my przewidujemy to, co się dopiero wydarzy, a one to, co już się stało.

Zapraszamy do grupy Discord, czat na żywo: ► https://discord.gg/32Ve3FPkmH

Pretekstem do zakwestionowania obowiązującej narracji na temat Globalnego Ocieplenia (GO) stało się wydanie w USA książki Stevena E. Koonina p.t. Unsettled: What Climate Science Tells Us, What It Doesn’t, and Why It Matters”, której autor w oparciu o materiały przygotowane przez armię mainstreamowych ekologów obala najważniejsze mity tzw. ekologizmu, czyli upolitycznionej nauki o zagrażających Ziemi zmianach klimatycznych. Autor książki relacjonuje, w jaki sposób lewicowi ekologowie korumpują naukę, która rzekomo wieszczy upadek Ziemi z powodu GO i zmian klimatu. Mam nadzieję, że argumenty przytaczane przez Koonina pomogą w dyskusjach z ekoterrorystami i politykami, którzy pod pretekstem „naukowości” usiłują ograniczyć naszą wolność i zahamować rozwój gospodarczy.

Zachęcam do zainteresowania się Afryką, a konkretnie nawiązaniem kontaktów handlowych z tamtejszymi producentami rolnymi. Dobrą okazją do tego może być zainteresowanie się aplikacją internetową: African Mall (AM), którą można ściągnąć (na razie tylko w języku angielskim) pod adresem: africanmall.app. Można też w African Mall zainwestować i zarobić do kilkunastu procent rocznie.

Osoby zainteresowane usługami Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń i dr. Macieja Makowskiego, w UNICARDIA w Krakowie (ul. Kluczborska 15) proszone są o kontakt bezpośredni z kliniką: unicardia.pl. tel. 12-626-0808

Nie zapomnijcie Państwo kliknąć na łapkę we górę, a jeśli chcecie akurat w dół, to, proszę, napiszcie dlaczego. Dziękuję za wsparcie i nowe subskrypcje. Już nam bardzo niewiele brakuje do 20 tysięcy!

Liczę na wsparcie. Takim wsparciem może być także zakup moich książek o tzw. wielkim świecie, zwłaszcza, że wyjazdy zagranicę są dziś mocno utrudnione. Dlatego polecam lekturę: „Reisefieber”, oraz „Od Tater do Andów”, czytając je będziecie podróżować szlakami, po których ja się przez ostatnie 20 lat poruszałem.

Osoby poszukujące rady finansowej mogą złożyć donację na rzecz Fundacji, Instytut Carla Mengera, która mnie sponsoruje, wpłaty „co łaska” proszę przelewać na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. W Mazovii mają właśnie nową dostawę monet i sztabek. Rosnąca inflacja to dobra okazja do lokowania gorącej gotówki na rynku metali szlachetnych Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus Idealnym prezentem dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, oraz najnowszy tomik: „Złoty interes Zosi”.

 

Tags: CO2, ekologizm, ekoterroryzm, globalne ocieplenie, ICPP, Koonin

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

0 shares