Kryzys 2020. Odc. #72 Nasz Wielki Reset

Subskrybujcie Państwo nasz kanał. https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg/join

POLECAJCIE NAS SWOIM ZNAJOMYM: ► Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych kanałów na YouTube , że my przewidujemy to, co się dopiero wydarzy, a one to, co już się stało.

Zapraszamy do grupy Discord, czat na żywo: ► https://discord.gg/32Ve3FPkmH

Klaus Schwab, prezes Światowego Forum Gospodarczego uważa, że trwająca pandemia to okazja do zasadniczej zmiany, właśnie Wielkiego Resetu, w politycznych i gospodarczych zasadach działania świata. Uważamy to samo, że dalej tak być nie może. Bezpośrednim pretekstem do naszego pomysłu na reset są pomysły – jak np. we Francji, Grecji, Włoszech, czy UK – by ludzi podzielić na dwie grupy: tych, którzy poddali się eksperymentowi medycznemu, i takich, którzy się na niego nie decydują. Taka dyskryminacja prawie połowy ludzi za to, że nie godzą się na stosowanie wobec nich nieuzasadnionego przymusu sprawia, że zostaną wykluczeni z obowiązującego ładu państwowego. I właśnie to jest okazją do naszego resetu, którym będzie wyjście z obowiązujące porządku politycznego, czyli spod skrzydeł tzw. państwa opiekuńczego, wyjście do życia w wolności wyboru, poza monopolem opresyjnego i marnotrawnego państwa, w systemie wolności osobistej i gospodarczej, wolnego rynku. W rozmowie z Sebastianem Pitoniem, twórcą góralskiego veto kreślimy zręby tego nowego porządku.

Praktycznym prezentem dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl), z których młodzi ludzie poznają zasady działania rynku, wolnego wyboru, konkurencji i życia gospodarczego. Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, oraz najnowszy tomik: „Złoty interes Zosi”.

 

Tags: alternatywny system, dyskryminacja, podatki, Schwab, ZUS

Related Posts

Previous Post Next Post

Comments

  • kama
  • 27 lipca 2021
  Odpowiedz

  Sluchalam z przyjemnoscia.
  Obawiam sie jednak,ze „nasze” wrogie panstwo opiekuncze nigdy nie pozwoli sobie na wyjscie osob „niezaszczepionych” z tzw. systemu. Beda nas gnebic, obrzydzac zycie, zmuszac na wszelkie mozliwe sposoby zeby przyjac tzw. szczepionke, ale podatki na zus i inne wymysly bedziemy placic do bolu.
  Pozdrawiam i czekam na kolejne nagrania !
  Kama

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares