Akademia Młodych Milionerów, książki dla przedsiębiorczych dzieci!

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice!
Gwiazdka już za 6 tygodni!
W obecnych warunkach inflacji towary znikają z półek szybko, jeszcze szybciej rosną ich ceny, dlatego przypominamy o książkach dla przedsiębiorczych dzieci. Akademia Młodych Milionerów, to seria wydawnicza, która ma ambicje nauczyć Was jak stworzyć sobie miejsce pracy, otworzyć firmę, pracować na własny rachunek i stać się człowiekiem sukcesu i zamożnym! Tego w szkole nie uczą. Co gorsza, obecni edukatorzy państwowi stają na głowie, abyśmy nie stali się samodzielni, bo wtedy możemy ich nie potrzebować i stracą pracę.
Dlatego, jeśli ciągnie Was do samodzielności, chcielibyście robić interesy i zostać milionerami, poproście Rodziców, aby kupili Wam w prezencie, czy to „Pakt ze smokiem”, „Leśną spółkę wiewióra Albina”, „Johnny’ego Profita”, „Złoty interes Zosi”, czy inną przedsiębiorczą baśń, albo bajkę.
Pamiętajcie, że tym będą nasze dzieci, czego ich nauczymy. Chcemy przecież, aby wyrosły na pełnych pomysłów i energii biznesmenów.
Akademia Młodych Milionerów Wam w tym pomoże!
Wkrótce na półkach księgarskich: najnowsza, fascynująca pozycja Akademii, „Skarby księcia Sławomira”. We wszystkich księgarniach internetowych i stacjonarnych! Zapraszamy! WESOŁYCH ŚWIĄT!
Tags: Akademia Młodych Milionerów, Bart Bilski, Instytut Carla Mengera, Jan Fijor, Marek Łangalis

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares