Trzeba przyznać się do porażki

Udi Qimron, kierownik Wydziału Mikrobiologii i Immunologii na Uniwersytecie w Tel Awiwie i czołowy izraelski immunolog, korzystając z okazji, jaką stwarza upadająca narracja, opublikował list otwarty do władz służby zdrowia. Polskie tłumaczenie jego listu do Ministra Zdrowia Izraela jest przekładem z angielskiego tłumaczenia oryginału listu napisanego w języku hebrajskim.

Panie Ministrze Zdrowia,

czas przyznać się do porażki

Prawda zawsze wychodzi na jaw, dlatego prawda o polityce koronawirusowej też zaczyna się ujawniać. Kiedy destrukcyjne koncepcje upadają jedna po drugiej, nie pozostaje nic innego, jak powiedzieć ekspertom, którzy kierowali pandemią: A nie mówiłem?

Po dwóch latach warto zdać sobie wreszcie sprawę, że wirusa dróg oddechowych nie da się pokonać i każda taka próba jest skazana na niepowodzenie. Nie przyznaje się Pan do tego, bo nie przyznawał się Pan do błędów w ciągu minionych dwóch lat. Jednakże z perspektywy czasu widać, że prawie wszystkie Pańskie działania poniosły sromotną klęskę; nawet media mają trudności z ukryciem Pańskiego wstydu .

Odmówił Pan przyznania faktu, i to pomimo wieloletnich obserwacji i wiedzy naukowej, że ​​infekcja pojawia się falami, które z czasem same zanikają, Upierał się Pan przy przypisywania każdego spadku fali wyłącznie swoim działaniom, promując fałszywą propagandę „przezwyciężania zarazy”. I znowu ją pokonałem, i znowu i znowu i znowu.

Odmówił Pan przyznania, że ​​masowe testy są nieskuteczne, i to pomimo swych własnych planów awaryjnych, które wyraźnie to stwierdzają („Plan gotowości systemu opieki zdrowotnej na wypadek pandemii grypy, 2007”, s. 26).

Odmówił Pan przyznania, że ​​samowyzdrowienie chroni znacznie skuteczniej niż szczepionka, pomimo iż wcześniejszej doświadczenia i obserwacje wskazywały, chorzy zaszczepieni są bardziej podatni na zakażenie niż ozdrowieńcy. Odmówił Pan przyznania, i to wbrew obserwacjom, że ​​zaszczepieni jednak też zarażają. Bazując na tym, miał Pan nadzieję na uzyskanie odporności stada poprzez szczepienia – to również się  nie powiodło.

Nalegał Pan, aby ignorować fakt, że choroba jest dziesiątki razy bardziej niebezpieczna dla przedstawicieli grup ryzyka i osób starszych niż dla młodych, którzy do grup ryzyka nie należą, i to pomimo wiedzy, jaka już w 2020 roku nadeszła z Chin.

Odmówił Pan przyjęcia deklaracji  z Great Barrington, podpisanej przez ponad 60 000 naukowców i lekarzy, oraz innych zdroworozsądkowych programów. Wybrał Pan ich ośmieszanie, oczernianie, zniekształcanie i dyskredytowanie. Zamiast odpowiednich programów i ludzi wybrał Pan profesjonalistów, którym brakuje odpowiedniego przeszkolenia w zakresie zarządzania pandemią (mam na myśli wybór na głównych doradców rządowych: fizyków, weterynarzy, pracowników ochrony, personelu mediów itd.).

Nie stworzył Pan skutecznego systemu zgłaszania skutków ubocznych szczepionek, a zgłoszenia o odczynach poszczepiennych usunął ze swojej strony na Facebooku. W efekcie tego lekarze unikają łączenia skutków ubocznych z faktem szczepienia, aby nie stać się obiektem prześladowań, jakich doświadczali niektórzy z ich kolegów. Zignorował Pan wiele doniesień o zmianach w intensywności miesiączki i w cyklu miesiączkowym. Ukrył Pan dane, które pozwalają na obiektywne i prawidłowe badania; przykładowo, usunął pan dane dotyczące pasażerów lotniska Ben Gurion). Zamiast tego zdecydował się Pan publikować nieobiektywne artykuły, oraz wywiady z wysokiej rangi dyrektorami firmy Pfizer na temat skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek.

Nieodwracalne uszkodzenie zaufania

Co gorsza, z wyżyn swej pychy zignorował Pan również fakt, że w końcu prawda zostanie ujawniona. I zaczyna się ujawniać. A prawda jest taka, że ​​sprowadził Pan zaufanie społeczeństwa do swego urzędu do bezprecedensowo niskiego poziomu, podkopując status swe stanowiska jako źródła autorytetu. Prawda jest też taka, że zmarnotrawił Pan setki miliardów szekli wydanych na publikowanie danych i działań służących zastraszaniu narodu; wydanych na nieskuteczne testy, na destrukcyjne lockdowny i zakłócanie rutyny życia ludzi w ciągu ostatnich dwóch lat.

Zniszczył Pan edukację naszych dzieci i ich przyszłość. Sprawił Pan, że dzieci czują się winne, przestraszone, palą, piją, uzależniają się, porzucają i kłócą, co potwierdzają dyrektorzy szkół w całym kraju. Zniszczył Pan źródła utrzymania, gospodarkę, prawa człowieka, zdrowie psychiczne i fizyczne narodu.

Oczernił Pan kolegów, którzy się nie poddali; zwrócił Pan ludzi przeciwko sobie, podzielił społeczeństwo i spolaryzował dyskurs publiczny. Bez żadnej naukowej podstawy określił Pan ludzi, którzy zdecydowali się nie szczepić, jako wrogów społeczeństwa i ignorantów rozprzestrzeniających chorobę. Promuje Pan w bezprecedensowy sposób drakońską politykę dyskryminacji, odmawiania praw i selekcji ludzi, w tym dzieci, zabraniając im prawa wyboru terapii medycznej. Taka polityka nie ma żadnego uzasadnienia epidemiologicznego.

Kiedy porówna Pan własną destrukcyjną politykę z rozsądną polityką prowadzoną w  niektórych innych krajach — widać wyraźnie, że zniszczenie, które Pan spowodował, zwiększyło tylko liczbę ofiar poza grupę osób podatnych na wirusa. Gospodarka, którą Pan zrujnował, bezrobocie, które spowodował, i dzieci, których edukację zniszczył – są nadwyżkowymi ofiarami Pańskich własnych działań.

Mimo iż nie ma już nagłej sytuacji medycznej, nadal Pan kultywuje ten stan rzeczy. Powodem tego jest Pańska żądza władzy, korzyści budżetowe i pragnienie kontroli. To jest jedyny stan pogotowia medycznego w naszym kraju, sprawia on, że nadal ustalacie politykę pandemiczną i utrzymujecie ogromne budżety na propagandę i manipulacje świadomością ludzi, zamiast kierować się w stronę wzmocnienia systemu opieki zdrowotnej.

Ta sytuacja musi się skończyć!

Udi Qimron

Komentarz: Tomas E. Woods (woods@mises.org)

To piękny list, na pewno się zgodzicie.

A jednak nie mogę przestać myśleć: praktycznie wszystko w tym liście było już dawno znane członkom mojej elitarnej grupy.

Na podstawie wpisu na blogu: LewRockwell.com

Opr. JB

zdjęcie prof. Udi Qimrona pochodzi z witryny: eurekalert.org

AAAS and EurekAlert! are not responsible for the accuracy of news releases posted to EurekAlert! by contributing institutions or for the use of any information through the EurekAlert system.

Tags: dyskryminacja, Great Barrington, lockdown, ozdrowieńcy, propaganda, Qimron, szczepionki

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

0 shares