Kryzys 2020. Odc. # 70 Kto ma żywność, ten ma władzę!

W obecnym odcinku przedstawiam znaczenie sektora produkcji żywności, oraz zwracam uwagę na zakusy, jakie podejmują poszczególne rządy, aby podporządkować sobie sektor żywnościowy, gdyż jest to podstawowy sposób podporządkowania sobie społeczeństwa. Zwracam uwagę na zjawiska, które w tym procesie pomagają: regulacje, nacjonalizacja gruntów, komasacja, a także wspólna unijna polityka rolna (CAP). Przedstawiam strategię ekologów, którzy również z sektorem żywnościowym walczą. Jakie to może mieć konsekwencje dla naszego zdrowia i życia, a także jak się ich naciskom przeciwstawiać.

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. W Mazovii mają właśnie nową dostawę monet i sztabek. Rosnąca inflacja to dobra okazja do lokowania gorącej gotówki na rynku metali szlachetnych Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

Zachęcam do zainteresowania się Afryką, a konkretnie nawiązaniem kontaktów handlowych z tamtejszymi producentami rolnymi. Dobrą okazją do tego może być zainteresowanie się aplikacją internetową: African Mall (AM), którą można ściągnąć (na razie tylko w języku angielskim) pod adresem: africanmall.app. Można też w African Mall zainwestować i zarobić do kilkunastu procent rocznie.

Osoby zainteresowane usługami Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń UNICARDIA w Krakowie (ul. Kluczborska 15) proszone są o kontakt bezpośredni z kliniką: unicardia.pl.

Nie zapomnijcie Państwo kliknąć na łapkę we górę, a jeśli chcecie akurat w dół, to, proszę, napiszcie dlaczego. Dziękuję za subskrypcje. Niezmordowanie zbliżamy się w stronę 20 tysięcy! Liczę na dalsze wsparcie.

Takim wsparciem może być także zakup moich książek o tzw. wielkim świecie, zwłaszcza, że wyjazdy zagranicę są dziś mocno utrudnione. Dlatego polecam lekturę: „Reisefieber”, oraz „Od Tater do Andów”, czytając je będziecie podróżować szlakami, po których ja się przez ostatnie 20 lat poruszałem.

Osoby poszukujące rady finansowej mogą złożyć donację na rzecz Fundacji, Instytut Carla Mengera, która mnie sponsoruje, wpłaty „co łaska” proszę przelewać na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154

Idealnym prezentem dla najmłodszych są pięknie wydane i mądre książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, oraz najnowszy tomik: „Złoty interes Zosi”.

Tags: CAP, ekologia, PRL, rolnictwo, Stalin, subsydia

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares