Kryzys 2020. Odc. #76 Jak zarobić na długu?

W sprawach ważnych i nie cierpiących zwłoki odwiedzajcie milionerstwo.pl

Subskrybujcie Państwo nasz kanał. https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg/join

POLECAJCIE NAS SWOIM ZNAJOMYM: ►Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych kanałów na YouTube , że my przewidujemy to, co się dopiero wydarzy, a one to, co już się stało.

Zapraszamy do grupy Discord, czat na żywo: ► https://discord.gg/32Ve3FPkmH

W tym filmiku próbuję zainteresować Państwa kilkoma sposobami zarabiania dzięki nietuzinkowemu wykorzystaniu kredytu, czyli DŁUGU. Omawiam więc: tradycyjne lewarowanie, wykorzystanie kredytu hipotecznego, w warunkach inflacji i trudnego kredytu, omawiam zasady koncepcji finansowania nieruchomości z pominięciem banku, a także jak działa dzierżawa z opcją kupna. Na deser przedstawiam państwu zasadę: kup, pożycz i żyj za to do śmierci bez konieczności płacenia podatku dochodowego, oraz technikę bezpodatkowego przekazywania spadku.

Osoby zainteresowane usługami dr. Macieja Mąkowskiego z Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń, UNICARDIA w Krakowie (ul. Kluczborska 15) proszone są o kontakt bezpośredni z kliniką: unicardia.pl. tel. 12-626-0808.

Nie zapomnijcie Państwo kliknąć na łapkę we górę, a jeśli chcecie akurat w dół, to, proszę, napiszcie dlaczego.

Dziękuję za wsparcie i subskrypcje. Zaczynamy się wspinać do kolejnej granicy: 50 tysięcy subskrypcji! Liczę na dalsze wsparcie. Może nim być także zakup moich książek o tzw. wielkim świecie, zwłaszcza, że wyjazdy zagranicę są dziś mocno utrudnione. Dlatego polecam lekturę: „Reisefieber”, oraz „Od Tater do Andów”, czytając je będziecie podróżować szlakami, po których ja się przez ostatnie 20 lat poruszałem.

Osoby poszukujące rady finansowej mogą złożyć donację na rzecz Fundacji, Instytut Carla Mengera, która mnie sponsoruje Wpłaty „co łaska” proszę przelewać na konto bankowe Fundacji w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154 Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. Rosnąca inflacja to dobra okazja do lokowania gorącej gotówki na rynku metali szlachetnych.  Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

Idealnym prezentem dla najmłodszych są pięknie wydane książki dla przedsiębiorczych dzieci  z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, oraz najnowszy tomik: „Złoty interes Zosi”.

Tags: amortyzacja, dzierżawa a opcją kupna, kredyt od właściciela, odsetki, pożyczka pomostowa

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

0 shares