Złoto Johnny’ego – nowa pozycja Akademii Młodych Milionerów

Akademia przedsiębiorczych dzieci

Zaczęło się od przedsiębiorczego kota Biznesika[1], który przekonywał o zaletach pracy we własnej firmie, czyli na swoim. Nie chciał pracować dla kogoś, lecz samemu stworzyć sobie miejsce pracy, utrzymywać się z niej, być kotem wolnym i szczęśliwym. Pomysłowy i ambitny kot zyskał ogromną sympatię młodych czytelników, którzy domagają się nowych opowieści, z których mogliby się dowiedzieć, jakie są zalety własnego biznesu i wyzwania stojące przed osobami, które się nań zdecydują.

I tak, w Akademii Młodych Milionerów, pojawił się przybysz z odległej planety, Johnny, który w książeczce zatytułowanej Johnny Profit[2] uczy o korzyściach prowadzenia własnej firmy, o zaletach wynalazczości, o tym jak pomagać innym ludziom, jak wymieniać  z nimi własne produkty i usługi, oraz jak na tej wymianie uczciwie zarabiać.

Jednakże, świat biznesu nie może istnieć bez pieniędzy, które ułatwiają wymianę, stąd kolejna pozycja Akademii Młodych Milionerów, jaką jest Złoto Johnny’ego[3] opowieść o odkryciu złota i powstaniu pieniądza, co jest przedmiotem kolejnego pomysłu Johnny’ego Profita. Autor opowieści o złocie opowiada o perypetiach bohatera i kłodach rzucanych mu pod nogi przez złego czarnoksiężnika. Zwraca tym samym uwagę, że tam gdzie pojawia się pieniądz i bogactwo nie trudno o oszustów i ludzi, którzy chcą nas zniewolić, pozbawiać czujności i ograbić z owoców naszej pracy. Na całe szczęście, wszystko dobrze się kończy. Johnny dzięki pomocy mieszkańców Kimoru, wychodzi z opresji cało, i wraz ze swym nieodłącznym druhem, Benem, przystępują do dalszych działań i przeżywają nowe przygody, o czym dowiecie się z kolejnego tomu ich przygód, jaki ukaże się za kilka tygodni. O czym będzie kolejna wielka przygoda Johnnyego? To na raziew tajemnica, ale wierzcie nam, dowiecie się z niej wiele nowych i ciekawych rzeczy, o których we współczesnych szkołach was nie uczą.

Akademia Młodych Milionerów, zapewniamy, pracuje pełną parą. Wkrótce ukaże się wiele nowych opowieści i historyjek wprowadzających Czytelników w świat pomysłów, wynalazków, mądrej pracy, biznesu, dużych zysków, bogactwa i satysfakcji płynącej z tej działalności. Chcemy, aby wam się podobały; aby jedna była od drugiej ciekawsza, zaspokajała waszą ciekawość i uczyła jak należy sobie radzić, gdy już Czytelnicy Akademii dorosną i zaczną żyć i pracować na własny rachunek . Będzie nam łatwiej jeśli od czasu do czasu napiszecie do nas i podzielicie się o tym, co was ciekawi, o kim, albo o czym chcielibyście poczytać. Utworzyliśmy w tym celu profil na Facebooku Akademia Młodych Milionerów (https://www.facebook.com/Akademia-M%C5%82odych-Milioner%C3%B3w-108163817415962/ \

 

Czekamy na wasze listy!

A na razie: przyjemnej i pożytecznej lektury!

Nasze książki znaleźć można we wszystkich księgarniach w Polsce.

 

Fundacja Instytut Carla Mengera

www.menger.pl

menger@menger.pl

 

[1] Arkadiusz Błażyca Kot biznesik, czyli jak pewien zwykły kot został biznesmenem, Fundacja Instytut  Carla Mengera, Warszawa 2020.

[2] Michael A. Malgeri, Johnny Profit, Fundacja Instytut Carla Mengera, Warszawa 2020.

[3] Michael A. Malgeri, Złoto Johnnyego,  Fundacja Instytut Carla Mengera, Warszawa 2020.

Related Posts

Previous Post Next Post

Comments

  • Michał Choromański
  • 23 kwietnia 2020
  Odpowiedz

  Panie Janie, od 11 lat zajmuje się biznesem internetowym i chciałbym zwrócić Panu uwagę, że brakuje w artykułach linków do miejsc, gdzie można kupić daną książkę, a także w menu głównym przydał się link do sklepu gdzie można kupić Pana książki. Bo szukam, szukam – chciałbym zakupić dla moich chłopaków i muszę pytać wujka Google zamiast zakupić u Pana na stronie. Proponuje utworzyć np. subdomenę sklep.milionerstwo.pl, zainstalować wtyczkę woocommerce, podpiąć płatności online, zintegrować z kurierem i fakturami aby zautomatyzować proces. Dodatkowo na stronie fijorrpublishing.pl przyda się lekka optymalizacja SEO np. title strony należy odwrócić, żeby tytuł książki był na początku tytułu strony dla lepszej widoczności w Googlu. W razie potrzeby mogę pomóc Pro publico bono. Pozdrawiam serdecznie wierny fan – Michał Choromański

  1. Odpowiedz

   Zajmujemy się wydawaniem książek. Sprzedaż prowadzimy za
   pośrednictwem rozległej sieci księgarń, w tym księgarń internetowych.
   Nie jesteśmy w stanie prowadzić informacji na temat dostępności danego
   tytułu. Zajmują się tym liczne portale np. Ceneo, Amazon, Azymut etc.
   Mam nadzieję, że panu pomogłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares