Nie każdy miliarder, to kapitalista

Darczyńcom Fundacji Instytut Carla Mengera, w imieniu Fundacji serdecznie dziękuję! Nigdy nie wiadomo kiedy takie wsparcie może się nam przydać.

Subskrybujcie nasz kanał. https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg/join

POLECAJCIE NAS ZNAJOMYM. Nie zapomnijcie kliknąć na łapkę we górę, a potem w DZWONECZEK. Im więcej mamy subów, tym bardziej jesteśmy skuteczni. Tym bardziej YT jest dla nas łaskawszy.

Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych polskich kanałów na YouTube , że my przewidujemy p r z y s z ł o ś ć , inni zaś ograniczają się do p r z e s z ł o ś c i.

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. Rosnąca inflacja, niepewność na rynkach monetarnych, a przede wszystkim konflikt zbrojny między USA a Rosją to okazja do korzystnego lokowania gotówki na rynku metali szlachetnych. Atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

WSPIERAJCIE KONFEDERACJĘ, JEDYNE UGRUPOWANIE, KTÓRE SIĘ O POLSKĘ TROSZCZY!

Zadbajcie o edukację swoich dzieci i wnuków. Uzupełnijcie wiedzę swych milusińskich o znajomość gospodarki, finansów i przedsiębiorczości. Żeby w swym dorosłym życiu nie musiały – jak wielu z nas – liczyć na laskę i niełaskę cynicznych polityków, protestować, poddawać się niechcianym eksperymentom medycznym, oddawać połowy swego dochodu i drżeć o to, aby drugiej połowy nie zabrał im fiskus czy inny poborca haraczu.

Odpowiedzią na chłam amerykańskich książek dla dzieci są pięknie wydane przedsiębiorcze bajki i baśnie książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Pytajcie o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść o inflacji z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, „Złoty interes Zosi”, baśń rycerska „Pakt ze smokiem”, opowieść o przedsiębiorczym szewcu, „Skarby księcia Sławomira” oraz, najnowsza, „Finansowe przygody Bobra Antosia” Profil na FB: Akademia Młodych Milionerów.

Opis filmu: Dzisiaj mówię o tym jak się dzisiaj zostaje miliarderem, a w szczególności jak sobie z miliarderstwem radzi najbogatszy człowiek świata, Elon Musk.

Zachęcam do lektury moich dwóch ostatnich książek: „Reisefieber”, oraz „Od Tater do Andów”. Poznając je, poznajecie Państwo ich autora, który od ponad 2 lat towarzyszy wam na YT w próbach wyjaśnienia natury tego zdradliwego kryzysu. Osobom, które złożą dobrowolną DONACJĘ na rzecz Fundacji Instytut Carla Mengera, udzielam nieodpłatnych PORAD FINANSOWYCH. Wpłaty proszę przelewać na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154

 

 

Tags: Akademia Młodych Milionerów, Bezos, MIC, Musk, QE, Tesla, Walton

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares