KRYZYS 2020. ODC #42 OKROPNIE SIĘ ZAKRĘCIŁO

KRYZYS 2020. ODC #42 OKROPNIE SIE ZAKRĘCIŁO

KRYZYS 2020. ODC #42 OKROPNIE SIĘ ZAKRĘCIŁO

Świat się wali, pandemia kosi miliony, zamknięte gospodarki są na skraju upadku, tymczasem indeksy na Wall Street i nastroje inwestorów sięgają zenitu. Powodem jest pojawienie się kolejnej pogłoski, że szczepionka już blisko, więc wszyscy zostaną wyszczepieni, a jak nie to się ich wsadzi do obozu koncentracyjnego i będzie raj na ziemi.

Kolejnym tematem obok pandemii jest złoto. Wróży się koniec wzrostów żółtego metalu, a nawet spadki cen; szczepionka zastąpi złoto. A kryzys? Jaki kryzys! Kryzysu nie ma, banki centralne drukują jak szalone, więc papierowy pieniądz zastąpi dobrobyt. Zwłaszcza, że szefową nowego ministerstwa skarbu USA będzie była prezeska FED, Janet Yellen. Będzie więc druk na cztery ręce: FED i Departament Skarb. Kryptowaluty też w fazie wnoszące. BTC bije złoto na głowę. Dlaczego? Mówię o tym, posłuchajcie.

Czy jest powód do niepokoju? Jeśli ktoś ma słabe nerwy to być może, ale normalny, logicznie rozumujący człowiek wie, że im gorzej, tym dla złota lepiej. Gwarantem optymizmu jest FED, bank centralny USA, któremu wtórują inne banki, w tym NBP. I właśnie dowiedzieliśmy się, że prezes Glapiński opowiada się za gotówką, przeciwko likwidacji pieniądza cyfrowego, że gotówka to suwerenność, ale nie powiedział, dlaczego.

Zwracam uwagę, aby nie dać się przekonać Wielkiemu Resetowi, że wszystko jest w najwyższym porządku, i że to wszystko zostało naukowo udowodniono. Świat wszedł w fazę szaleństwa i hupcy, bo nikt nic nie wie i wydaje mu się, że jest tak, jak głosi Wall Street. Ale tak nie jest. Jest tak, jak my myślimy, czyli po staremu: dbamy o swoje: pracę, rodzinę, dobro własne i naszych bliźnich.

Tags: kryzys 2020

Related Posts

Previous Post Next Post

Comments

  • Karol
  • 26 listopada 2020
  Odpowiedz

  Dzieki za porade swego czasu. Kupilem 5300 akcji OAS i przy 2$ za sztuke sprzedalem. Kupilem 120.000 akcji OAS po 0.11$ za sztuke a teraz sprzedalem po 31.2$ za sztuke… Jest Pan wielki !!!!

  1. Odpowiedz

   W takim razie poproszę o dotację na cele edukacyjne na konto wydawnictwa Fundacja Instytut Carla Mengera (numer konta w opisie filmów YT kanał Milionerstwo by Jan Fijor. Dopiero to gwarantuje dalsze powiększenie twojej fortuny.
   Ukłony
   Jan M Fijor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares