To już nie są żarty. Złoto mocno w górę!

Odkąd energiczniej zwróciłem uwagę na nasilający się byczy rynek złota, czyli mniej więcej od początku czerwca 2019 cena bulionu złota (monety, sztabki) wzrosła o ok. 200 dolarów. Jest to najwyższy wynik od 6 lat. Kupując jednouncjowego Krugerranda 5 czerwca 2019 zarobilibyście na nim do chwili obecnej (14 sierpnia 2019) 15 procent.  Jaka inna lokata przyniosłaby w tym czasie taki wzrost rentowności. Co prawda, cena złota nie jest absolutnie stabilna i podlega wciąż  wahaniom, a nawet skokom, taka jest natura tego rynku. I chwała Bogu, gdyż dzięki tym skokom i spadkom, jesteśmy w stanie nadgonić opóźnienie. Ktoś, kto nie zdążył kupić złota na poziomie np. 800 dol. za uncję, widząc, że złoty kruszec wzniósł się na poziom 1300 dolarów, czeka na jego spadek jak najbliżej poprzedniego piku (czyli własnie 800 dol.)

Obecnie (14 sierpnia 2019 cena 1 uncji złota spot wynosi ok. 1530 dol. ) przewidujemy chwilowe zatrzymanie na poziomie 1600 dol. za uncję spot czyli 24 karatowego kruszcu), potem być może nastąpi kolejna korekta, dzięki której można będzie mieć szansę wejścia na rynek złota. Potem, jeśli nie nastąpi cud, i Donald Trump nie przywróci standardu złota, możemy oczekiwać poziomów cenowych nieboskłonu. Dlatego doradzam: obserwujcie kruszec  i wykorzystajcie chwilowe jego spadki. w obecnych warunkach szaleństwa inflacyjnego, wojen walutowych i innych pomysłów banksterów, nikt i nic nie jest już w stanie zatrzymać wzrostu ceny złota. Nawet przymusowe zahamowanie obrotu złotem/srebrem, czy zakaz posiadania go nie jest w stanie powstrzymać naturalnej tendencji człowieka pragnącego zapewnić sobie bezpieczeństwo biologiczne. Nadchodzący kryzys gospodarczy pod dyktando amerykańskiego FED zaprowadzi świat właśnie na granicę egzystencji. Jak długo to potrwa? To mogą być nawet lata…

Jeśli wydaje się wam, że lepsze od złota są kryptowaluty, dolar, frank szwajcarski czy papiery skarbowe gwarantowane przez rząd, to jesteście w błędzie. Nadchodzący kryzys to walka o przetrwanie. W obecnej chwili złoto nie ma alternatywy. w kolejnych postingach będziemy was o tym przekonywać, a nawet upewniać.

 

Related Posts

Previous Post Next Post

Comments

  • Michał
  • 15 sierpnia 2019
  Odpowiedz

  Dzień dobry,
  Bardzo czekam na spadek wartości złota. Sprzedałem złoto na początku lipca br. gdy kosztowało ok. 5,4 tys. zł za uncję i cieszyłem się , że sporo zarobiłem wobec ceny zakupu sprzed kilku lat. Teraz widzę że można było poczekać. Ale kto by przypuszczał że w sierpniu cena przekroczy cenę 6 tys. zł za uncję.
  Pozdrawiam

  1. Odpowiedz

   Nie wiem, co sprzedałeś, a tym bardziej, dlaczego sprzedałeś. Jeśli z chciwości, to błąd,
   bo gdybyś chociaż raz wszedł na naszego bloga to byś nawet o sprzedaży nie pomyślał.
   Dzisiaj (14 sierpnia 19) cena (spot) uncji złota wynosi ok. 6100 zł. Myślę, że gdzieś na poziomie od dzisiaj do 6400 zł będzie chwilowa korekta, z której możesz skorzystać. Pamiętaj: mennicamazovia.pl (hasło: Milion plus da ci ok. 1 proc. rabatu). Głowa do góry, a potem cierpliwości…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares