Kryzys 2020. Zapowiada się kolejna plama rządu?

Szykuje się kolejne, spektakularne „zwycięstwo” premiera Morawieckiego nad koronawirusem. Do połowy lutego umarło już o 15 tys. osób więcej niż rok wcześniej. Jeśli rząd dalej będzie „walczył” z Covid-19 za pomocą lockdownowej trucizny, która jest znacznie gorsza od choroby i paraliżuje gospodarkę oraz ochronę zdrowia, to 2021 rok będzie jeszcze gorszy niż poprzedni. A przecież w poprzednim roku Polska zanotowała największą liczbę zgonów od czasów II wojny światowej! Nadmiarowa liczba śmierci przekroczyła 70 tysięcy, to tak, jakby z mapy Polski zniknęły Siedlce czy Jelenia Góra. Miażdżąca większość to zgony, które nie mają nic wspólnego z Covid-19! Liczba osób zmarłych w Polsce w 2020 r. jest nie tylko dramatyczna sama w sobie, ale także na tle Europy. Pod względem nadmiarowej liczby śmierci w całej Europie wyprzedziła nas tylko Bułgaria… podsumowując w okresie luty 2020 – styczeń 2021 w Polsce mieliśmy tylko ok. 349 tys. urodzeń i aż ok. 489 tys. śmierci. Pandemiczna wyrwa demograficzna sięga więc już 140 tys. osób!
To nie porażka. To jedna Wielka Narodowa Katastrofa, którą rząd może w tym roku jeszcze przebić przez swoją chorą politykę paraliżowania ochrony zdrowia poprzez podporządkowanie jej tylko Covidowi. Ostatnia decyzja o wstrzymaniu planowych zabiegów, na które wiele osób czekało od dawna, to skazywanie ludzi na cierpienie i śmierć!
Choćby za to należy tych ludzi postawić przed sądami. Oni muszą ponieść odpowiedzialność za swoje czyny! Jeśli się zgadzasz, udostępnij i pokaż to innym. Musimy przebijać się przez propagandowy mur obozu władzy i głównych mediów!
Komunikat zamieszczony przez kierownictwo Konfederacji!
Tags: Covid - 19, gospodarka, porażka, rząd, śmiertelność

Related Posts

Previous Post Next Post

Comments

  • Krzysztof
  • 14 marca 2021
  Odpowiedz

  Część ludzi nawet jeśli z nami się zgodzi to stwierdzi, że ta machina zniewolania jest nie do zatrzymania. Otóż nie! Musimy skupić się na sobie, każdy z nas musi wierzyć że praca organiczna ma sens. Przecież dokładnie tak samo przez setki lat deep state na całym świecie mieszało ludziom w głowach a do czego doszli możemy obserwować dziś. Nie dajmy sobie wmówić, że jako jednostka jesteśmy bezradni. Jest wręcz przeciwnie. Każdy z nas może zmienić świat wielu ludzi – uzasadnia to admirał William H. McRaven (kto nie słyszał niech posłucha!). Liczy się choćby jedna osoba, która dzięki nam przejrzy na oczy. Gdyby p. Jan nie zdecydował się na prowadzenie bloga i kanału na YT to kto wie, ile osób dalej by błądziło ? W jednym z ostatnich filmów p. Jan stwierdził, że „wszyscy mówili, że komuna nie upadnie a upadła”. Tak będzie i tym razem. Media i politycy zakrzyczą nas swoją wizją świata ale my nie będziemy próbowali ich przekrzyczeć, bo to nie ma sensu. Będziemy pracować u podstaw, kształcić się, żyć świadomie i rozmawiać o tym z innymi ludźmi po to aby (niestety) historia raz jeszcze musiała się powtórzyć.

  • Michał
  • 14 marca 2021
  Odpowiedz

  A wystarczyło tylko zamknąć granice, skoszarować energetykę i służbę zdrowia, a potam 100% lockdown na 3 tygodnie i od kwietnia 2020 byłoby normalnie.
  Najgorsze jest to, że w prywatnej służbie zdrowia jest dokładnie to samo co w państwowej. Całkowita katastrofa. Możesz mieć pieniądze, ale przyjmą cię jak im się spodoba, a jak nie to waruszesz godzinami na krześle dopóki profowi nie strzyknie i nie zechce przyjść do pacjentów, którzy za to zapłacili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

0 shares