Witkowicz radzi Zawiszy” Jak zbudować biznes? cz. I

Subskrybujcie Państwo nasz kanał. https://www.youtube.com/channel/UCu-vDxK1OM-IudcDXDwB5Bg/join

POLECAJCIE NAS SWOIM ZNAJOMYM:

► Milionerstwo by Jan Fijor tym różni się od innych kanałów na YouTube , że my przewidujemy to, co się dopiero wydarzy, a one to, co już się stało.

Zapraszamy do grupy Discord, czat na żywo: ► https://discord.gg/32Ve3FPkmH

Partnerem tego odcinka jest: https://mennicamazovia.pl/. Pogłębiający się kryzys gospodarczy i rosnąca inflacja to okazja do lokowania gorącej gotówki na rynku metali szlachetnych Dodatkową atrakcją dla widzów kanału YT Milionerstwo by Jan Fijor jest kod rabatowy: MilionPlus

Opis: Doświadczenie uczy, że w sytuacjach trudnych, kryzysowych osoby posiadające własną firmę, pracujące na swoim mają się znaczenie lepiej niż pracownicy najemni. Zaprosiłem zatem do programu znanego przedsiębiorcę amerykańskiego, Tada Witkowicza (umieścił na giełdzie NASDAQ dwie firmy: Artel oraz Cross Comm, trzecią, Adlex, sprzedał zanim weszła na giełdę), aby doradzał szesnastoletniemu Erykowi Zawiszy, który właśnie przygotowuje się do budowy swojej firmy. Witkowicz tłumaczy jakich błędów nie popełniać i jakich zasad warto się trzymać. Oto Część I serii ich rozmów. Wierzę, że uwagi tak doświadczonego przedsiębiorcy, i pytania początkującego przydadzą się nam wszystkim, pomagając w przemyśleniu własnej drogi w biznesie.

Osoby zainteresowane usługami dr. Macieja Mąkowskiego z Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń UNICARDIA w Krakowie (ul. Kluczborska 15) proszone są o kontakt bezpośredni z kliniką: unicardia.pl – tel. 12- 626-0808.

Nie zapomnijcie Państwo kliknąć na łapkę we górę, a jeśli chcecie akurat w dół, to, proszę, napiszcie dlaczego.

Tym wszystkim, którzy chcą nas wesprzeć polecam zakup moich książek o tzw. wielkim świecie, zwłaszcza, że wyjazdy zagranicę są dziś mocno utrudnione. Dlatego polecam lekturę: „Reisefieber”, oraz „Od Tater do Andów”, czytając je będziecie podróżować szlakami, po których ja się przez ostatnie 20 lat poruszałem.

Udzielamy nieodpłatnych rad finansowych. Jeśli ktoś takiej rady potrzebuje, niech złoży donację na rzecz Fundacji, Instytut Carla Mengera, która nasz kanał sponsoruje. Wpłaty „co łaska” proszę przelewać na konto bankowe w mbanku: 59 1140 2004 0000 3302 7606 1154

Idealnym prezentem dla najmłodszych są pięknie wydane książki z serii Akademia Młodych Milionerów (menger.pl). Pytajcie zatem o „Kota biznesika”, „Johnny’ego Profita” i „Złoto Johnny’ego”, komiks „Jak powstaje bogactwo, i kiedy nie powstaje”, o „Leśną spółkę wiewióra Albina”, powieść z dreszczykiem zatytułowaną „Mrowisko”, „Złoty interes Zosi”, oraz nowość” pouczająca baśń rycerska pt. „Pakt ze smokiem”!

Dodatkowo, strona Facebook: ► https://www.facebook.com/Milion-plus-Blog-Janka-Fijora-906122692858267

WYŁĄCZ TELEWIZOR, WŁĄCZ MYŚLENIE

Tags: Cross Comm, kryzys, NASDAQ, przedsiębiorczość, start-up, Witkowicz

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

0 shares