Złoto zbliża się do 1600 dolarów za uncję. Srebro do 20 dolarów!

Czytelnicy, Sympatycy, Wrogowie i Przyjaciele bloga Milion Plus,

Już drugi miesiąc trwa niemal nieprzerwany wzrost ceny metali szlachetnych. Ten komunikat jest dla tych, którzy nie zdążyli kupić swoich monet czy sztabek wtedy, gdy kosztowały po 1000 – 1200 dolarów za uncję. Nie martwcie się. Stare chińskie przysłowie mówi: lepiej późno, niż…za późno. Wzrosty na rynku metali szlachetnych trwać będą tak długo, jak długo trwać będzie głupia, błędna, wręcz chora polityka monetarna rządów, które będą zachęcały swoich obywateli do oszczędzania, inwestowania, czyli do aktywności gospodarczej, poprzez obniżanie stóp procentowych, zaniżanie wartości pieniądza, i drukowanie pieniądza z powietrza. Mamy przed sobą długi, konsekwentny wzrost notowań szlachetnych kruszców, które są jedynym prawdziwym pieniądze, antidotum na absurdalne zadłużanie się i zniechęcanie do przedsiębiorczości. Nie udało wam się kupić srebra po 15.00 dolarów za uncje, kupcie je po 20 dolarów, żeby – gdy srebro kosztować będzie 50 dolarów lub więcej – nie pluć sobie w brodę, że nie uwierzyliście Fijorowi. To samo w przypadku złota. Jest dzisiaj po 1600 dolarów? Nie czekajcie, tylko kupujcie.

Złoto będzie po 2000, 3000, a może nawet po 10000 dolarów za uncję i więcej. Dopóki świat nie zrozumie swego błędu i nie zacznie wracać do standardu złota, do pieniądza mającego pokrycie w złocie/srebrze, dopóty cena metali szlachetnych będzie rosła. Innego wyjścia nie ma. Rzecz jasna, poza konfliktem zbrojnym. Tfu!

Jan M Fijor

milionerstwo.pl

P.S. Przypominamy, naszym dealerem od Au czy Ag jest Mennica  Mazovia (mennicamazovia.pl), dostawa na cały świat po najbardziej konkurencyjnych cenach. Kontaktując się, w celu uzyskania specjalnego rabatu, nie zapomnijcie podać hasło: „Milion Plus” albo „kontestacja”. Tel.  + 48 22 602 22 48.

 

Tags: srebro, standard złota, wzrosty, złoto

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares