Debata roku: Jacek Gniadek i Tad Witkowicz u Janka Fijora. Runda Pierwsza: Wiara a biznes

W sobotę, 22 maja 2021, na kanale YT Milionerstwo by Jan Fijor  odbędzie się pierwsza debata na ŻYWO na temat niektórych współczesnych mitów i tabu: biznesu, religii, wiary, wiedzy, czy nauki. Wezmą w niej udział: Jacek Gniadek, Tad Witkowicz, i Jan M Fijor.
Widzowie mogą zadawać pytania podczas transmisji. To dobra okazja aby spotkać się żywo! Oto krótka charakterystyka uczestników naszej debaty:
– o. Jacek Gniadek SVD – jest misjonarzem Zgromadzenia Werbistów, spędził pół życia w Afryce subsaharyjskiej, z wykształcenia doktor teologii moralnej i afrykanista. Z zamiłowania ekonomista, wybitny znawca i popularyzator Austriackiej Szkoły Ekonomii.
– Tad Witkowicz, to amerykański fizyk polskiego pochodzenia, wynalazca, multimilioner, pierwszy Polak, który wprowadził na NASDAQ swoją firmę,  a dokładniej dwie firmy; najpierw był to Artel, potem, Cross Comm, obecnie: Intel Polska, i wreszcie  Adlex, która została kupiona przed debiutem, przez amerykańskiego giganta software’owego, Compuware.
– Jan M. Fijor – dziennikarz, wydawca, przedsiębiorca, autor kilku popularnych książek – w roli prowadzącego wydarzenie
STARTUJEMY: 22 maja 2021, 20:00. Tematem pierwszej debaty będzie: Wiara a Biznes.
Link do transmisji:
Link do wydarzenia na facebook
Bądźcie z nami na żywo!

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby i tekst „22 MAJA SOBOTA, 20:00 WIARA A BIZNES LIVE JAN FIJOR TAD WITKOWICZ 0.JACEKGNIADEK 0.JACEK GNIADEK ZAPRASZAM”

Tags: debata, Gniadek, wiara a biznes, Witkowicz, YT

Related Posts

Previous Post Next Post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

0 shares